Мінфін - Курси валют України

Встановити
5 серпня 2019, 18:42

Топ-менеджерів банку Фінанси і кредит підозрюють у розтраті 2,5 мільярдів

Двом топ-менеджерам збанкрутілого банку Фінанси і кредит оголосили про підозру у розтраті 2,5 млрд грн спільно з іншими працівниками банку. Про це повідомляє заступник голови Державного бюро розслідувань (ДБР) Ольга Варченко у Facebook.

Двом топ-менеджерам збанкрутілого банку Фінанси і кредит оголосили про підозру у розтраті 2,5 млрд грн спільно з іншими працівниками банку.
Фото: ukrinform.ua

Що відомо

Як встановило слідство, офшорна компанія в період 2007-2014 років відкрила кредитні лінії в іноземних банках. Згодом між цими фінустановами і банком Фінанси та кредит були укладені договори застави на суму понад $113 млн. Український банк поручився через офшорну компанію власними коштами, розміщеними на коррахунках в іноземних банках-кредиторах.

«Далі - класика жанру. 2015: за невиконання зобов'язань офшорною компанією за кредитними договорами іноземні банки стягують з рахунків банку Фінанси і кредит саме ті $113 млн. Цікаво, що заставу іноземні банки списали одразу після того, як банк Фінанси та кредит був визнаний неплатоспроможним», - пише заступник голови ДБР.

Читайте також: ФГВФО назвав 5 популярних схем виведення грошей з банків

За словами Варченка, розміщення грошей банку Фінанси і кредит на кореспондентських рахунках банків-нерезидентів впливало на ліквідність банку.

Слідство вважає, що до схеми причетні екс-заступник голови правління банку, начальник одного з управлінь банки та інші топ-менеджери.

На причетність до схеми перевіряють також народного депутата, ім'я якогоВарченко не називає.

Коментарі - 2

+
0
ukas
ukas
5 серпня 2019, 19:42
#
Скорее бы Живаго уехал на зону. Мой мелкий бизнес пострадал от его махинаций с ФиКом.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
5 серпня 2019, 22:50
#
Интересно до Жеваго дойдете за ещё 5 лет или он быстрее постареет?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися