За перший квартал 2019 року в економіку України надійшло на 13% більше прямих інвестицій, ніж за аналогічний період 2018 року. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Держстат.
Прямі інвестиції в економіку України зросли на 13% — Держстат
Основні цифри
За січень-березень 2019 року в економіку України надійшло 587,6 млн доларів прямих інвестицій (акціонерного капіталу), що на 13% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.
Найбільший обсяг прямих інвестицій за вказаний період Україна отримала з Росії — 137,9 млн доларів. Друге місце серед країн-інвесторів зайняв Кіпр (106,4 млн доларів), третє — Швейцарія (54,6 млн доларів).
Читайте також: Приплив іноземних інвестицій в Україну прискорився
Більше половини суми прямих інвестицій за перший квартал 2019 року надійшло в галузь фінансової і страхової діяльності — 326,3 млн доларів (55,5%), промисловість отримала 122,3 млн доларів (20,8%), оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів — 47,3 млн доларів (8,1%).
Як повідомляли в Держстаті раніше, за 2018 рік у економіку України надійшло 2,87 млрд доларів прямих інвестицій (акціонерного капіталу), що на 14,3% більше, ніж за 2017 рік.
Дані наведено без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.
Коментарі - 12
____________________________________
Коломойський і його друзі почали заводити виведені капітали в Україну?
То Петя назад завернул денежки из раши.
Об этом он заявил на сегодняшнем съезде политической силы.
Разве что срок, может условный.
Борг російського монополіста Газпрому перед НАК «Нафтогаз України» після рішення Стокгольмського арбітражу у справах про постачання та транзит газу через пеню перевищив $2,8 млрд
За період після ухвалення рішення сума зросла на 240 млн, свідчать дані «лічильника» заборгованості «Газпрому» перед «Нафтогазом», розміщеного на офіційному сайті НАК.
Після рішення Стокгольмського арбітражу «Нафтогазу» вже вдалося стягнули з «Газпрому» близько $2,07 млрд шляхом взаємного зарахування боргів України за російський газ.
Ще близько $4,67 млрд “Нафтогаз№ намагається стягнути у міжнародних судах. Саме на цю заборгованість «Газпрому» нараховується пеня. Її розмір складає близько $6 на секунду.
Это же прямая это агрессия
Нужно срочно инициировать собрание СБ ООН.
Якщо в поточних умовах якимось чином буде допущений дефолт – все, що було досягнуто у минулі роки, буде зруйновано вже наступного дня. Якщо говорити простою мовою, ціна буде дуже високою. Прискорене та штучне зниження вартості активів, падіння рівня життя, висока інфляція і відсутність доступу до зовнішніх кредитних грошей. І, зрозуміло, жодних інвестицій, в умовах непевності, нестачі довіри та ненадійності влади України.