17 травня 2019, 8:16 Читать на русском

На монетизацію субсидій уряд направив майже 6 мільярдів

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет Міністрів направив на монетизацію субсидій 3,4 млн громадян 5,7 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет Міністрів направив на монетизацію субсидій 3,4 млн громадян 5,7 млрд грн.
Фото: informator.news

«Люди мають державну підтримку на оплату послуг. Це важливо. Статистика говорить про таке: ми монетизували субсидії для 3,4 млн домогосподарств. На це спрямовано 5,7 млрд грн, — сказав Володимир Гройсман. — Це гроші людей. Потрібно, щоб люди отримували кошти і розуміли ціну і вартість послуг „- розповів Гройсман

Голова уряду наголосив, що процес монетизації субсидій тісно пов'язаний і з процесами модернізації комунального господарства, відповідальність за які несе місцева влада.

Читайте також: З 1 жовтня субсидії виплачуватимуть в готівковій та безготівковій формах

“Ось зараз я чую, що в містах відключають гарячу воду. Так я закликаю місцеву владу не вимикати воду, а проводити модернізацію систем. Кошти на це», — підсумував Гройсман.

Крім цього, він звернув увагу, що досвід монетизації субсидій буде врахований і при монетизації інших пільг. Робота в цьому напрямі розпочнеться, за словами Гройсмана, вже з жовтня поточного року.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама