У світі сектор небанківського кредитування, який зіграв ключову роль у фінансовій кризі, швидко зростає і створює ризик, в разі погіршення умов кредитування. Про це пише Фокус з посиланням на рейтингове агентство DBRS.
13 квітня 2019, 16:20
У світі на частку «тіньового банкінгу» припадає 52 трильйона доларів
За словами експертів, установи «тіньового банкінгу» в минулому допомогли розпалити кризу, надавши кредитування недостатньо кваліфікованим позичальникам, а також профінансувавши екзотичні інвестиційні інструменти. Всі вони впали, коли розпалися субстандартні іпотечні кредити.
У повідомленні говориться, що такі компанії стикаються з меншим регулюванням, ніж традиційні банки, тому пов'язані з більш високим рівнем ризику.
Так, за роки минули після фінансової кризи, глобальні тіньові банки збільшили свої активи до 52 трлн доларів, що на 75% більше, ніж в 2010 році — на момент закінчення кризи.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 14
Within shadow banking, the biggest growth area has been «collective investment vehicles,» a term that encompasses many bond funds, hedge funds, money markets and mixed funds
DBRS identified three specific risks that shadow banks pose under times of market stress: That they are «not structured» to deal with periods of low liquidity and heavy withdrawals; a lack of experience in dealing with periods of weakening credit conditions, and a lack of earnings diversification that would hurt them when parts of the markets deteriorate.
Я так розумію «кваліфіковані банкіри», що стали причиною кризи в 08, заздрять своїм менш корумпованим колегам
Скоріше за все, всі топи в тому числі і моргани давно вклались в цей вид бізнесу і отримують свої надприбутки
А ось ті хто не вклався і зараз «працюють» на державні органи хочуть запустити туди лапу і отримати на неї
Звичайна корупція під виглядом захисту
Нажаль
https://minfin.com.ua/blogs/bonv/121019/
— А как открывается эта банка?
— Инструкция внутри.
Тожє нєпогана стратегія