Компанія Changan Automobile Group і грузинська Aigroup будуватиме в грузинському Кутаїсі завод з виробництва електромобілів. Про це пише delo.ua з посиланням на прес-службу прем'єр-міністра Грузії Мамукі Бахтадзе.
7 квітня 2019, 13:17
Грузія випускатиме електрокари
Що відомо
- Завод побудують протягом найближчих двох років, і в 2020 році Грузія почне поставляти електрокари на світовий ринок.
- За словами Бахтадзе, виробництво Chana щорічно випускатиме 40 тис. автомобілів, 50% яких будуть призначені для внутрішнього ринку, решта планують експортувати в країни ЄС.
- Прем'єр повідомив, що на заводі будуть виробляти чотири моделі електрокарів, але не назвав, які саме.
- Згідно з інформацією, опублікованою на сайті компанії, Chana входить в четвірку найбільших автовиробників Китаю, має 16 виробничих баз і 35 автомобільних і моторних заводів по всьому світу.
Кредитні картки для водіїв
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 20
Я верю таким новостям например:
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/120878/
Для прямых иностранных инвестиций не нужно делать революции — они им только вредят: https://www.minprom.ua/news/252096.html
То Ви переконуєте, що треба орієнтуватися на перспективний Схід і тікати подалі від загниваючого Заходу.
А тут розказуєте, як це круто, що в країні перспективного сходу загниваючі європейські капіталісти відкрили свій завод. Причому подія настільки крута, що сам Путін приїхав вклонитися і подякувати ненависним європейцям за інвестицію аж в 0.25 млрд. А ось за Гройсманом німці самі бігають, пропонують вкласти 1.4 млдр, а він все ще думає. Мабуть кремлівських пропагандистів наслухався і тому вагається.
:)
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/111254/
Хоча якщо взяти до уваги паралельну реальність «уходящєй в отрив альфа-націі», то там дійсно російська економіка своєю виключною «реальністю» заткне за пояс не тільки будь-яку західну, але і всі перспективні східні.
:)
С другой стороны, блок незападных государств это уже давно понял — удавка работает медленно, но верно, и неважно кто бензоколонка, а кто нет. Нефть, как и другие полезные ископаемые напечатать нельзя и никакими эфемерными технологиями их не заменить.
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/108120/
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/112337/
Росія завжди була найбагатшою ресурсами країною світу, але чомусь залишається відсталою. Її стабільність — це спокій болота.
«финансы второстепенны»
— це голі слова і тут можна довго сперечатися що є причиною, а що наслідком.
Але є простий спосіб перевірити ху із ху — що станеться, якщо навіки розділити загниваючий захід і перспективну Росію? Для мене очевидно, що захід продовжить свій розвиток і знайде вихід з криз, викликаних обмеженістю ресурсів. А ось Росія зупиниться в розвитку, а може й самознищиться, якщо не знайде заміну нинішнім національним ідеям, які без існування зовнішнього заходу втрачають сенс.
Как я всегда говорил, Украина пришла на банкет, когда уже всё съедено и выпито, совместный счёт которого, и по своей же глупости, нам уже приходится оплачивать из собственного кармана…
Это знаменитое заявление М.Ротшильда находит своё подтверждение в факте существования, на протяжении более 100 лет, частного картеля ФРС, которому, вопреки Разд. 1, ст. 1 и ст.8 Конституции США, делегировано право печатать национальную валюту США и устанавливать её стоимость.
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/119445/
Фундаментальной основой современного мирового могущества транснациональной олигархии является обретение ею, в ходе долгой и упорной борьбы, права производить международные деньги и давать их в долг под проценты. Если по какой-то причине она утратит это право, её безграничной власти придёт конец. Готфрид Федер
Другими словами, у Запада отбирается механизм жизни в долг и выше своих возможностей. Эффект такого сотрудничества в лице углубляющейся деградации западных стран не может не видеть разве что дилетант…
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/108120/
Валюту венисуэлы печатает Государственный Боливарианский Социалистический Банк, контролируемый лично товарищем Мадуро.
Помогло это экономике?
Валюту США печатает ФРС. И неплохо живут.
Валюту Евросоюза печатает международная бюрократия — и тоже неплохо живут.
Валюту Сингапура печатает специальный отдел в Министрестве финансов. И тоже живут себе.
А пересказывать сказки столетней давности, вызывавшие брожения умов на российских «экономических» сайтах в 2004 году — нам не нужно. Не дай Бог криптоложество от них подцепим. :)
— якщо уважно придивитися, то зміни тільки фасадні. А по суті історія повторюється по колу.
Розмір боргів не так важливий, як здатність їх оплачувати та уміння долати кризи.
Ви розказуєте, що друкування грошей — це найкращий бізнес і одночасно звинувачуєте Захід в тому, що він неправильно робить займаючись таким бізнесом. У щирого аналітика тут мав би виникнути когнітивний диссонанс. Але Вас схоже не цікавить холістична логічність зв'язків.