ЄС оприлюднив прогноз щодо темпів економічного зростання. Згідно з ним європейська економіка в 2019 році продовжить зростати, вже сьомий рік поспіль. При цьому темпи зростання будуть стриманішими, ніж у попередні роки. Про це пише «Економічна правда», посилаючись на офіційний прес-реліз Єврокомісії.
10 лютого 2019, 10:02
ЄС погіршив економічний прогноз на 2019 рік
Що прогнозує ЄС
- «Наш прогноз був переглянутий у бік пониження, зокрема для найбільших економік Єврозони. Це відображає зовнішні чинники, такі як торгові суперечки і уповільнення енергетичного ринку, зокрема, в Китаї», — говорять в Єврокомісії.
- Європейська економіка в 2019 році продовжить зростати, вже сьомий рік поспіль. При цьому темпи зростання будуть більш стриманими, ніж у попередні роки.
- Зростання ВВП в Єврозоні прогнозується на рівні 1,3% в 2019 році і 1,6% в 2020 році. Згідно з прогнозами минулої осені ці показники становили 1,9% і 1,7% відповідно.
- При цьому, як зазначає Єврокомісія, основи європейської економіки залишаються міцними, особливо в питаннях створення нових робочих місць. За прогнозом, повернення до вищих від нинішніх показників економічного зростання поступово відбудеться в другій половині 2020 року.
Читайте також: МВФ погіршив прогноз зростання світового ВВП
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 34