Частка дефолтів серед компаній з рейтингами спекулятивного рівня у світі на кінець 2018 року зменшилася до 2,3% порівняно з 2,8% на кінець третього кварталу. Однак до кінця 2019 року частка дефолтів може збільшитися до 3%. Про це повідомило міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service, пише «Інтерфакс-Україна».
Moody's: дефолти компаній зі спекулятивним рейтингом у 2019 році почастішають
Прогноз на 2019 рік
-
Найближчим часом аналітики агентства очікують подальшого зниження показника — до 2% у другому кварталі 2019 року.
-
Однак до кінця 2019 року частка дефолтів може збільшитися до 3% через складніші ринкові умови на тлі уповільнення темпів економічного зростання, посилення кредитних умов і зростання вартості запозичень.
Статистика дефолтів
-
У грудні 2018 року про дефолти оголосили 10 світових компаній зі спекулятивним рейтингом Moody's, в четвертому кварталі — 17. У результаті за підсумками 2018 року їхня кількість досягла 77.
-
Найбільше число дефолтів було відзначено серед ритейлерів (16), а також в нафтогазовій галузі (15).
-
У США частка дефолтів серед компаній з рейтингами спекулятивного рівня на кінець 2018 роки знизилася до 2,8% з 3,3% трьома місяцями раніше, у Європі — до 1,3% з 2%.
Коментарі - 6
Долги россиян достигли исторического рекорда. По статистике Центробанка, объем задолженности домашних хозяйств достиг почти 16 трлн руб. В кредитную кабалу россиян толкает нехватка текущих доходов и отложенный за предыдущие кризисные годы спрос. Учитывая, как подорожают товары и услуги в 2019 году, россияне продолжат наращивать долги.
«Опасения вызывает тот факт, что заимствования растут быстрее, чем доходы россиян», — говорит Александр Шустов, генеральный директор компании «Мани Фанни».
По данным Росстата, реальные располагаемые доходы населения в ноябре 2018 года упали на 2,9% к ноябрю 2017-го, за 11 месяцев рост составил символические 0,4%. При этом до 2018 года реальные доходы россиян падали, снизившись суммарно за четыре года на 11%.
Россияне занимают также, чтобы отдать ранее взятые долги. Поэтому часть новых кредитов по сути это рефинансирование старых, говорит Александр Шустов.
А люди кроме Москвы и Питера будут и далее спускаться в бедности.
Этот показатель спускания в кредиты в пропасть + уменьшение зарплат = опа.
Потому Лукашенко не хочет для своего народа судьбу озлобленных и голодных россиян.
— Потому, что над своими законами они плачут и плачут…
«Есть два пути завоевания и порабощения нации: первый — мечом. Второй — долгом». (Джон Адамс, второй президент США). Белорусь.