8 грудня 2018, 11:22 Читать на русском

Tesla побудує завод Gigafactory в Китаї

Компанія Tesla ініціювала тендерний процес з метою будівництва своєї фабрики Gigafactory в Китаї. Про це повідомляє Reuters.

Компанія Tesla ініціювала тендерний процес з метою будівництва своєї фабрики Gigafactory в Китаї.
Фото: mensmagazine.com

Державна компанія Shanghai Construction Group Co Ltd бере участь в торгах, а підрозділ компанії China Minmetals Corp Ltd вже готує матеріали для закладки фундаменту заводу, пише ITC.

Перший завод Tesla в Китаї, який буде і першим закордонним заводом Tesla, оцінюється в 2 млрд доларів.

Що це дасть?

  • Як очікується, завдяки будівництву компанія зможе зміцнити свою присутність на китайському ринку електромобілів, який є найбільшим в світі. Через недавню торгову війну між США і Китаєм у Tesla знизилися доходи на цьому ринку.

Як повідомляють обізнані джерела, Tesla вже почала пошук компаній, які зможуть побудувати завод в Китаї. І Shanghai Construction Group Co Ltd є лише однією з компаній, зацікавлених в отриманні цього замовлення.

У той же час компанія Shanghai Baoye Group Co Ltd, яка є дочірнім підрозділом China Minmetals Corp Ltd, готується до постачання великої кількості бетонних труб і сталевих паль в другій половині грудня. Про це свідчать дані з документів на веб-сайті компанії.

Tesla відмовилася коментувати дану інформацію, Shanghai Construction Group не відповіла на запит журналістів, а офіційний представник China Metallurgical Group Corp підтвердив участь компанії в проекті.

Керівництво Шанхая заявило, що мер Ін Юн відвідав розташування Gigafactory, і що підготовча робота була майже завершена, а будівництво почнеться найближчим часом.

Також слід зазначити, що Ін Юн наполягав на тому, щоб Tesla «прискорила» роботи по створенню заводу. Він заявляв, що виробництво почнеться вже в другій половині наступного року.

За словами представників місцевої громади, роботи з підготовки землі і огорожі ділянки, де буде проходити будівництво, вже майже повністю завершені.

Коментарі - 3

+
+15
semenvekselberg
semenvekselberg
8 грудня 2018, 18:36
#
Ввиду обострения отношений между Китаем и США, посмотрим если эта фабрика будет достроена…
Кстати, а где же обещания омеляна построить завод теслы на украине???
+
+30
levenja
levenja
8 грудня 2018, 20:12
#
Омельян не обіцяв що побудує завод Тесла в Україні, він цього прагне і намагається це організувати.
Приємно, що у нашого міністра такі прогресивні наміри і плани.
А ось на росії про це навіть ніхто не мріє.
+
0
levenja
levenja
8 грудня 2018, 20:13
#
І те що на росії про це ніхто не мріє теж приємно.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама