5 грудня 2018, 17:51 Читать на русском

Монетизація субсидій дозволить людям отримати всю суму зекономленої субсидії — Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про проект монетизації субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Про це йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про проект монетизації субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг.
Фото: delo.ua

Він зазначив, що часткова монетизація субсидій була розпочата ще в 2017 році, і передбачала виплату залишку частини зекономленої суми субсидії, проте, більша частина поверталася до Державного бюджету.

«Монетизація, яка планується до впровадження з 2019 року, передбачає виплату усієї суми зекономленої субсидії громадянину — це його кошти на рахунку, і вони не можуть бути списані до бюджету», — пояснив міністр.

Читайте також: Мінсоцполітики роз’яснило, як сплачувати за субсидією

Він також пояснив основні принципи роботи програми монетизації.

«Потрібно розуміти, що субсидія це цільова допомога. Звичайна допомога передбачає виплату коштів, і людина сама обирає на що їх витратити; натомість, субсидія це цільова допомога на конкретні потреби, які стосуються оплати житлово-комунальних послуг. Саме тому накладаються певні обмеження, адже ці гроші мають надійти до надавачів послуг. Тому, створюється окремий спеціальний рахунок, із якого можна переказати кошти виключно за тими рахунками, що зазначені під час звернення за субсидією. А після того, як людина сплатила свою частину рахунку і закінчився опалювальний сезон, людям перераховують усі зекономлені гроші на звичайні рахунки, і вони можуть їх використовувати на власний розсуд. Чим більше зекономлять — тим більше отримають грошей», — заявив Рева.

Коментарі - 1

+
+12
Qwerty1999
Qwerty1999
5 грудня 2018, 22:42
#
Субсидия — это целевая помощь на оплату услуг ЖКХ.

Если размер помощи превышает затраты на услуги ЖКХ, значит социальные службы неправильно делают расчет субсидий.

Наш бюджет и так всегда дефицитный и каждый год налоговая в четвертом квартале просто зверствует, сшибая с предприятий деньги в бюджет.
А тут праздник предвыборной щедрости наметился…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама