28 листопада 2018, 15:17 Читать на русском

Стали відомі п'ять причин падіння криптовалюти

Видання The New York Times вибрало 5 подій і трендів, які могли позначитися на різкому зниженні курсу основних криптовалют, пише AIN.

Видання The New York Times вибрало 5 подій і трендів, які могли позначитися на різкому зниженні курсу основних криптовалют, пише AIN.
Фото: cryptocartel.club

Відсутність регулювання інфраструктури та обмінників

 • Більшість криптовалютних торгів проходять за межами США при відсутності регуляторного нагляду. Це дає більше свободи інвесторам, але пов'язане з ризиками.
 • Наприклад, дослідники з університету Техасу опублікували матеріал, що вказує на маніпуляції з криптовалютами Tether.
 • Її творці, біржа Birfinex, нібито використовували токен для штучного підняття вартості біткоіна.
 • 20 листопада в пресі з'явилися повідомлення, що Міністерство юстиції США розслідує цінові маніпуляції із застосуванням Tether. Планувалося, що кожна його монета буде забезпечена доларом, але менеджери Birfinex і Tether не змогли навіть довести існування своїх банківських аккаунтів.
 • Китайська біржа OKEx, в свою чергу, змінила правила роботи без попереднього оголошення змін. За даними хедж-фонду Amber AI, через це клієнти біржі втратили мільйони доларів. У OKEx вибачилися за порядок змін, але не визнали і не компенсували завдану шкоду, пояснюючи свої дії боротьбою з хаотичною торгівлею.

Регуляторний тиск

 • Там, де влада все-таки добралася до нагляду за криптовалютним ринком, ситуація розвивається не кращим чином.
 • Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) почала виписувати штрафи компаніям, які порушували правила поводження з цінними паперами під час ICO — первинного випуску токенів.
 • У листопаді SEC оштрафувала дві таких фірми на $250 000 і змусила їх визнати токени цінними паперами, з усіма наслідками, що випливають зобов'язаннями.

Криптовалютами керують розробники — це не завжди добре

 • У NYT звертають увагу на серію хардфорків — поділу блокчейна основних криптовалют. Так, спочатку від Bitcoin, через розбіжності всередині ком'юніті, в минулому році відокремився Bitcoin Cash.
 • Але і нова монета проіснувала в такому вигляді недовго. У листопаді Bitcoin Cash теж пройшов через хардфорк: тепер з'явилися Bitcoin ABC і Bitcoin SV.
 • На думку видання, нові монети спровокували хаос на ринку, а обмінники не відразу навчилися працювати з новими монетами.
 • Крім того, часті хардфоркі поставили під сумнів одне з ключових якостей криптовалюта — їх обмеженість. Наприклад, добути можна лише 21 млн монети Bitcoin. Але який сенс в цьому обмеженні, якщо число постійно збільшується за рахунок клонів.

Криптовалюти повинні були вирішити реальні проблеми. Цього не сталося

 • Вважалося, що біткоіни полегшать миттєві транскордонні грошові перекази. Ethereum повинен був пов'язати разом мільйони комп'ютерів з усього світу. Так і сотні інших токенів створювалися з благими намірами.
 • Однак технічні обмеження загальмували повсякденне використання криптовалют - а усувати обмеження занадто повільно.

Уряди можуть зайнятися криптовалютами — і краще впораються з їх регулюванням

 • Директор-розпорядник МФВ Крістін Лагард в листопаді розповіла про те, чому державним центральним банкам варто придивитися до випуску власних електронних грошей. Вони здатні полегшити існуючі платіжні системи.
 • У той же час державне управління дозволить знизити градус недовіри до таких грошей. Ці заяви могли істотно остудити інтерес до існуючих, недержавних токенів.

Коментарі - 6

+
+15
Andrey M
Andrey M
28 листопада 2018, 16:48
#
А где главная причина — что рано или поздно пирамида должна рухнуть.:)
Единицы пирамид умеют долго держаться как, например, доллар, фунт, франк. Большинство же быстро угорают или реинкарнируются в новом обрезанном виде после деноминации.
+
0
bonv
bonv
29 листопада 2018, 11:45
#
Поки що росте..:)
+
+28
3AMMuHuCTPA
3AMMuHuCTPA
28 листопада 2018, 17:31
#
Первая причина это ты… а вторая все твои мечты…
+
+20
bonv
bonv
28 листопада 2018, 17:54
#
З 3600- на 4200+ непоганий заробіток… Коливання кращі ніж у бакса:)
+
+35
rulyanet
rulyanet
28 листопада 2018, 18:14
#
А попандос с 19800 на 3600 тоже тоже лучше чем у доллара
+
0
Григорий П
Григорий П
29 листопада 2018, 2:38
#
Криптовалюты и их стоимость — существенная, но не главная ценность блокчейна
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама