23 листопада 2018, 11:40 Читать на русском

Страховики продали 100 тисяч е-полісів ОСАЦВ

Українські страховики вже продали перші 100 тисяч полісів електронної автоцивілки. Про це на FinRetail 2018 повідомив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

Українські страховики вже продали перші 100 тисяч полісів електронної автоцивілки.
Фото: ukrinform.ua

Він нагадав, що водії отримали можливість купувати не паперові, а електронні поліси обов'язкового страхування цивільної відповідальності автовласників з лютого 2018 року.

«Компанії дуже активно розвивають цей напрям. І перші 100 тисяч клієнтів у нас вже є», — зазначив Залєтов.

Він також розповів, що зараз завершується процес внесення змін до ПДР і до низки законодавчих актів. Так що, в наступному році водіям не знадобляться навіть роздруківки полісів, які зараз їм рекомендують мати при собі.

Залєтов нагадав, що в наступному році страхові суми, які постраждалі в ДТП зможуть отримати згідно полісу ОСАЦВ, зростуть: за шкоду життю і здоров'ю збільшаться з 200 тис грн до 260 тис грн, за шкоду майна — з 100 тис до 130 тис грн.

Нагадаємо, раніше «Мінфін» повідомляв, що 7 лютого 2018 року офіційно стартував продаж електронного поліса ОСАЦВ в Україні.

 Кредитні картки для водіїв

Що це значить? 

  • Офіційно власники транспортних засобів можуть крім традиційного способу придбання поліса автоцивілки, укладати договори через інтернет і отримувати електронні поліси страхування.
  • Завдяки впровадженню електронного полісу спростилася можливість перевірки його наявності з боку поліції, яка зможе це зробити завдяки доступу до централізованої бази даних МТСБУ.
  • Після реєстрації всіх полісів в базі, ймовірність придбання поліса у шахраїв зводиться до мінімуму, а споживачі фінансових послуг отримують додаткові гарантії майбутніх виплат.
  • Маючи електронний договір, водієві не обов'язково мати при собі його паперову версію. Перевірка валідності поліса здійснюється співробітниками Національної поліції за реєстраційним номером автомобіля, або за номером самого договору. Сама перевірка здійснюється в режимі онлайн за допомогою планшета.
  • Паперовий поліс має рівну з ним юридичну силу.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама