28 жовтня 2018, 11:34 Читать на русском

Суд покарав Porsche на мільйони євро за дизельний скандал

Земельний суд у Штутгарті виніс вердикт щодо скарги інвестора, пов'язаної із дизельним скандалом VW, який контролює автовиробника Porsche. За рішенням суду, автоконцерн надто пізно повідомив фінансовий ринок про наслідки «дизельгейту», передає Deutsche Welle.

Земельний суд у Штутгарті виніс вердикт щодо скарги інвестора, пов'язаної із дизельним скандалом VW, який контролює автовиробника Porsche.
Фото: gaudinmotorcompany.com

Один із позивачів, пенсійний фонд одного з міст Великобританії, таким чином має отримати 3,2 мільйона євро від холдингу Porsche SE — одного з великих акціонерів VW. Ще одному інвесторові присудили 44 мільйони євро.

Це не єдині скарги інвесторів проти Porsche та Volkswagen. На думку позивачів, гальмування керівництва компанії щодо повідомлень ринку про ризики скандалу призвело до їхніх втрат через стрибки вартості акцій. Porsche відкидає ці претензії. Очікується, що автоконцерн оскаржуватиме виплату штрафних сум.

Нагадаємо, «Дизельний скандал» спалахнув у вересні 2015 року навколо концерну Volkswagen. Тоді виявилося, що під час тестів програмне забезпечення на автомобілях VW приховувало реальні обсяги викидів шкідливих газів у атмосферу. Згодом у маніпуляціях даними запідозрили й інших автовиробників.

Вибрати кредитну карту для водіїв 

Коментарі - 3

+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
28 жовтня 2018, 14:20
#
Самое интересное (и недаром я упомянул электромобили), что чёрный пиар функционирует также хорошо, как и белый. А двигать с мёртвой точки рынок электрокаров сегодня задача первостепенная…
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/114379/
+
0
Oberton
Oberton
28 жовтня 2018, 20:48
#
Вы в этом блоге жалуетесь на недостаток мест подзарядки: «Проект электромобиля в Европе как проект политический развивается крайне медленно, а его коммерческая составляющая в силу многих причин буксует: от дороговизны электричества во многих европейских государствах, до недостатка мест подзарядки и её время.»
А вчера опять же в своём блоге уже жаловались на избыток мест подзарядки — где логика? Нет подзарядок — плохо, есть подзарядки — ещё хуже!
+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
28 жовтня 2018, 22:30
#
Лично я электромобиль никогда покупать не стану. И одной из причин такого решения для меня является недостаток подзарядок. Уверен, что как я считают многие автомобилисты. С другой стороны, и как показатель того, что электромобиль (по крайней версии нормального размера, а не тарантайки) действительно не пользуется той популярностью какой бы хотели его видеть еврочиновники, как раз и является тот факт, что в местах их (подзарядок) скопления в избытке, спроса на них не наблюдается. Как и не наблюдается спроса на бесплатный проезд по платным дорогам, отсутствие или снижение налогов при покупке и эксплуатации и на вручение почётных грамот обладателей…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама