Мінфін - Курси валют України

Встановити
26 жовтня 2018, 9:57

Екс-главу МВФ заарештували

Колишнього директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Родріго Рато ув’язнено 25 жовтня в тюрму Сото-ель-Реаль. Про це повідомили в Генеральному секретаріаті пенітенціарних установ при МВС Іспанії, пише «Сегодня».

Колишнього директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Родріго Рато ув’язнено 25 жовтня в тюрму Сото-ель-Реаль.
Фото: Екс-глава МВФ Родріго Рато

Як відомо, в лютому 2017 року колишній глава Фонду Родріго Рато був засуджений судом в Іспанії до 4,5 років позбавлення волі за звинуваченням у шахрайстві з кредитними картками одного з найбільших банків країни Bankia.

Суд визнав Рато винним у розтраті довірених йому грошових коштів в період, коли він обіймав посаду президента фінансової групи Bankia.

Після того, як Рато пішов з посади, фінансова група Bankia зіткнулася з серйозними фінансовими проблемами і запросила допомоги уряду. Тоді з'ясувалося, що у банку були проблеми зі звітністю. В результаті банк був частково націоналізований.

Допомога банківській системі Іспанії довелося надавати з фондів ЄС. Це стало одним з витоків кризи в єврозоні, а сама Іспанія опинилася на межі банківської кризи.

Коментарі - 5

+
+6
semenvekselberg
semenvekselberg
26 жовтня 2018, 12:20
#
Мне нравится фраза: «арестовали 25 октября в тюрьму Сото-эль-Реаль».
А вообще-то арестовали его уже несколько лет тому назад за банкротство испанского банка Банкия, который удачно обанкротился при Рато. Его выкупило государство, а на Рато повесили какие-то расходы за корпоративные карточки и завели уголовное дело. Банк был национализирован, многие вкладчики потеряли деньги, а дыру в бюджете и как всегда повесили на простых людей повышением налогов.
Кстати Рато уже не первый глава МВФ, которого сажают за решётку. Все помним скандально сфабрикованное обвинение против Доминика Страсс-Кана. Другими словами, непросто найти кандидата на такой пост, когда кандидат должен совмещать в себе такие качества как ум, знание материи и хорошие связи с одной стороны, и отсутствие протагонизма и рабское служение хозяевам с другой. Лагард, видимо, совмещает…
+
0
SergS7
SergS7
26 жовтня 2018, 14:52
#
А «хозяева» хто? Іспанія теж акціонер МВФ, як і Україна. Може проблема не в МВФ як в інституції, а окремих злодійських чиновниках?
+
+15
ballistic
ballistic
26 жовтня 2018, 15:01
#
Сємьон чекав цього питання і зараз заспіває про «рокфелерів та ротшильдів» :)
+
0
SergS7
SergS7
26 жовтня 2018, 15:48
#
Сємьон також акціонер МВФ як громадянин України або Росії. Тільки вбережіть його, щоб нічого собі не зробив, не хочу брати гріх на душу:)
+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
26 жовтня 2018, 16:49
#
Для ваших — это чересчур сложная информация. Не пытайтесь в ней даже разобраться. Потому что если разберётесь, то будет как в детском фильме «Отроки во вселенной», когда у роботов-исполнителей от простого вопроса вскипали «мозги»…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися