25 жовтня 2018, 19:42 Читать на русском

Найголовніше за четвер: Рахунок для ФОП, інфляція, облікова ставка, тарифи «Нової пошти» і рецепт економічного успіху

Рахунок для ФОП: обираємо банк з вигідним тарифним планом

Малий бізнес в Україні розвивається, стимулюючи банки розробляти нові продукти та рішення. Боротьба за клієнтів-ФОПів йде не тільки за рахунок більш вигідних тарифів, але й за рахунок вдосконалення сервісу, підвищення швидкості та зручності обслуговування. І тут великі банки не завжди мають перевагу.

Україна сьогодні може завершити розміщення євробондів — джерело

Україна може завершити розміщення нових єврооблігацій вже 25 жовтня. Про це повідомило «Інтерфакс-Україна» джерело на ринку.

НБУ підвищив прогноз інфляції на 2018 рік

Національний банк підвищив прогноз інфляції на 2018 рік з 8,9% до 10,1%. Це пов'язано з ослабленням гривні, стрімким зростанням світових цін на нафту і підвищенням адміністративно регульованих цін.

Нацбанк залишив незмінною облікову ставку. Відео

Правління Нацбанку прийняло рішення залишити облікову ставку на рівні 18% річних. Про це під час брифінгу заявив голова правління Яків Смолій.

«Нова Пошта» підвищує тарифи

З 25 жовтня 2018 року «Нова Пошта» змінює кілька тарифів. Про це йдеться у повідомленні пошти.

Суд заарештував заступника голови Ощадбанку — ЗМІ

Солом'янський районний суд Києва 25 жовтня взяв під варту заступника голови правління Ощадбанку Ірину Земцову у справі про заволодіння державними коштами.

У МВФ назвали рецепт економічного успіху України

Реалізація реформ і збалансована макроекономічна політика приведуть Україну до економічного успіху. Про це заявив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама