24 жовтня 2018, 19:41 Читать на русском

В Україні зростає попит населення і бізнесу на кредити — НБУ

У третьому кварталі 2018 року банки зафіксували збільшення попиту на кредити як серед бізнесу, так і серед домогосподарств. Про це свідчать результати нового «Опитування про умови банківського кредитування», оприлюдненого Національним банком.

У третьому кварталі 2018 року банки зафіксували збільшення попиту на кредити як серед бізнесу, так і серед домогосподарств.
Фото: uainside.info

Ця тенденція триває з третього кварталу 2015 року в споживчому сегменті та з другого кварталу 2016 року – в іпотечному. Але, на думку респондентів, у третьому кварталі цього року попит серед населення зростав повільніше, ніж у попередні три квартали.

Найвагомішими факторами збільшення попиту клієнтів банків на споживчі кредити стали покращення споживчих настроїв та підвищення витрат на товари тривалого вжитку. При цьому якщо у двох попередніх кварталах головними рушіями попиту банки називали скорочення заощаджень домогосподарств та доступність кредитів від інших фінустанов, то у третьому кварталі ці фактори вже не відігравали значної ролі.

Драйвером попиту бізнесу на позикові ресурси банки називають зростання потреб підприємств у коштах на поповнення оборотного капіталу, проведення реструктуризації боргів, а також залучення коштів на інвестиційні потреби.

Коментарі - 1

+
+22
Игорь Коляда
Игорь Коляда
24 жовтня 2018, 20:28
#
Кто бы сомневался, жадность человеческая(как и глупость) — бесконечна, а порождаемые ею желания — неудовлетворимы.
Удовлетворить спрос на деньги — это нонсенс.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама