Ринок нерухомості демонструє ріст купівельної активності, причому 70% угод укладається з квартирами у новому житловому фонді.
10 причин придбати квартиру в новобудові
Вигідні фінансові інструменти від девелоперів та іпотечні програми банків дозволяють все більшому числу українців купувати власне житло в столиці. Заступник директора з комерційних питань «ІБК Обрій» Олеся Перчак наводить 10 причин, чому варто віддати перевагу покупці квартири в новобудові.
-
Придбавши квартиру в новобудові, ви стаєте її першим власником. Усвідомлення того, що в квартирі раніше ніхто не жив дає відчуття комфорту і безпеки. До того ж виключається ризик можливої судової тяганини через неправильно оформлені документи або раптова поява родичів, які претендують на дане майно. Подібні проблеми, які ускладнюють життя новому власнику, поширені на вторинному ринку.
-
Під час проектування і будівництва нового житла застосовуються сучасні матеріали і технології, що дозволяє забезпечити високий рівень комфорту. Відповідно в новобудові покупець отримує не тільки нову квартиру, але і новий під'їзд, інженерні комунікації, технології будівництва. Проблеми зношених комунікацій і аварійних ліфтів, які найчастіше виникають у старому будинку, в новобудові вдасться уникнути.
-
У будинках старого житлового фонду показник енергоефективності значно поступається новобудові. Тенденцією останніх 2-3 років стало будівництво житлових будинків з більш високими показниками енергоефективності. Девелопери здають в експлуатацію житлові комплекси, утеплені від даху і фасаду до кожухів на трубах з гарячою водою, з встановленими двокамерними енергозберігаючими склопакетами в віконно-балконних блоках. Крім того, система опалення в нових квартирах побудована горизонтально, що дозволяє встановити індивідуальні лічильники тепла. Комплекс енергоефективних рішень в новобудовах дозволяє власникам квартир не тільки виключити появу звичних для житла вторинного ринку протягів та вогкості, а й економити на комунальних послугах до 30-40%.
-
На відміну від стандартних планувань квартир в будинках старого житлового фонду, в новобудовах у покупця є можливість вибрати те планування, яке буде відповідати потребам його сім'ї. Сьогодні девелопери ретельно продумують майбутні об'єкти, пропонують покупцеві максимально комфортні і функціональні квартири. Поряд з традиційними плануваннями квартир, в квартирографіі новобудов представлено житло євроформату з просторою кухнею-вітальнею, спальними блоками, які включають гардеробні і санвузол, а також студії, пентхауси, лофти, квартири з терасами і палісадниками тощо.
-
Сучасні концепції житлових комплексів передбачають різноманітні опції, яких не знайти в старому фонді — підземні паркінги, сучасні ліфти, що спускаються на рівень паркінгу, велопарковки, панорамні вікна до підлоги, експлуатовані дахи і просторі вхідні лобі. У сучасних будинках нові концепції облаштування безпечних дворів і комфортних прибудинкових територій, де є сучасний дитячий майданчик, велодоріжки, спортивні майданчики, високошвидкісний інтернет та інші інфраструктурні об'єкти.
-
Житло, придбане в старому фонді, часто потребує ремонту, заміни застарілих комунікацій і конструкцій. Квартира в новобудові дозволяє не тільки проявити свої дизайнерські вміння і виконати оздоблення з урахуванням найдрібніших деталей, але і заощадити на ремонті. Крім того, в деяких новобудовах пропонують квартири з ремонтом, і в нове житло можна в'їхати відразу ж після закінчення будівництва, не відкладаючи початок нового, комфортного життя.
-
Ліквідність новобудови вища у порівнянні з житлом старого фонду. Виняток становлять квартири, розташовані в центрі столиці, ліквідність яких висока. Крім того, покупка новобудови — це можливість не тільки зберегти кошти, а й примножити їх. Адже від старту будівництва об'єкта до його завершення вартість квартири збільшується в середньому на 40-50%.
-
Якщо для покупки житла у клієнта власних накопичень недостатньо, то девелопер запропонує купити квартиру з використанням розстрочки або іпотечної позики в партнерському банку, що дозволить розтягнути оплату в часі. Іпотеку для придбання вторинного житла також можна отримати, але це трохи складніше. Крім того, придбати новобудову цілком можливо на дуже вигідних умовах, оскільки девелопери часто надають спеціальні знижки і бонуси, проводять акції, дарують подарунки.
-
Купівля квартири на вторинному ринку не обходиться без послуг ріелтора, а це додатково 3-5% від її вартості. До того ж потрібно багато часу для пошуку і немає гарантій, що знайдеться та найбажаніша квартира, що відповідає всім вимогам. Заощаджену суму від ріелторських послуг можна витратити на ремонт і облаштування квартири в новому будинку або на захоплюючу подорож.
-
Однорідне соціальне оточення — це вагомий аргумент на користь покупки квартири в новобудові. Як правило, в новобудові сусіди мають однаковий достаток і схожі вимоги до умов проживання. У новому будинку формується особлива атмосфера, що дозволяє відчувати себе комфортно і безпечно.
Коментарі - 32
«При проектировании и строительстве новых домов применяются современные материалы и технологии, которые обеспечивают высокий уровень комфорта.» — данные утверждение не соответствует действительности. Застройщики экономят на всём. Качество построек оставляет желать лучше. Сам факт того, что препятствуется утверждения новых норм ГСН говорит о желании застройщиков строить как угодно, где угодно и из чего угодно.
«это возможность не только сохранить денежные средства, но и приумножить их.» — при условии что проект всё таки введут в эксплуатацию, а не заморозят вместе с деньгами инвесторов.
В остальном более менее правдиво. Всем пока.
— а де глянути статистику?
Інакше про цю заяву теж можна сказати "сплошная чушь не подтвержденная аргументами"
— це все одно що «не подтвержденная аргументами»
"количество предложений вторички будет больше"
— але ж мова тут не про кількість пропозицій, а про кількість угод купівлі-продажу.
Дуже багато пропозицій висять роками, бо власники не готові фіксувати збитки і щось вичікують.
И только на вторичке водятся послушные овечки готовые дяде отдать 5% за объявление на ОЛХ.
Своими глазами видел — сколько раз риэлторы пробывали припыживаться к Новостроям — всегда оставались с носом :)
А вкладываться в стройку намного выгодней. Если финансы позволяют стройте сами, тут еще более выгодней.
1. Застройщики в 90% случаев экономят на качестве строительных материалов и звукоизоляции квартир. Из-за чего, например, я мог слышать практически все звуки у соседей — кашель, храп, включённый телевизор, не говоря уже о музыке. Да что там — я сам любитель включить громко музыку, из-за чего в 3 часа дня ко мне прибежали соседи через два этажа сверху и пожаловались на то, что у них вибрировал пол. Новые лифты ломаются гораздо быстрее, чем во вторичках.
2. Жилье, приобретенное в старом фонде, часто нуждается в ремонте — увы, но новое жильё также нуждается в перманентном ремонте. Очень часто квартиры затапливает из-за неправильно подведённых коммуникаций, попросту причиной может служить полотенцесушитель. И это на самом старте эксплуатации жилья! Быают также перебои с подачей электроэнергии и отопления. И проблемы эти решаются не очень быстро.
3. Комплекс энергоэффективных решений в новостройках не только исключает возникновение привычных для жилья вторичного рынка сквозняков и сырости, но и позволяет владельцам квартир экономить на коммунальных платежах до 30-40% — на первых порах коммунальными расчётками занимается администрация застройщика, а не Киевэнерго или Киевоблэнерго. И тарифы они могут устанавливать как им заблагорассудится. Мне за однушку плоащадью 35 квадратов в Софиевской Борщаговке приходилось платить зимой 2
Преимущества в первичке есть, но их не так много. И не всё так радужно, как на говорят.
Ну і перші 2 -3 роки буде в під'їзді перманентний ремонт та звук перфоратора.
Звук перфоратора буде перші 50 років — потім звикаєте
Очень часто квартиры затапливает из-за неправильно подведённых коммуникаций, попросту причиной может служить полотенцесушитель
Рушникосушарки вже ніхто (при здоровому глузді) не робить на трубопроводі гарячої води
Але відрізати ті труби і забути про них — це краще ніж вішати на них рушникосушарку
Початок цієї статті
20 вересня 2018, 10:28
10 причин придбати квартиру в новобудові
Ринок нерухомості демонструє ріст купівельної активності, причому 70% угод укладається з квартирами у новому житловому фонді.
Інша стаття на МінФін — поруч
21 вересня 2018, 7:54
Ціна в квадраті: як забудовники переписують ціни на житло в новобудовах і до чого це призведе
Київський первинний ринок тріщить по швах. Пропозиція квартир в новобудовах як і раніше в кілька разів перевищує попит. Це не дозволяє забудовникам підвищити ціни, незважаючи на зростання курсу долара і подорожчання будматеріалів.
https://minfin.com.ua/ua/2018/09/21/34952557/
скажу так кто пожил в новострое никогда не пойдет в ссср дома.
Ні, не завжди. Є фонди які практикують передачу власності через договір купівлі-продажу.
2.Під час проектування і будівництва нового житла застосовуються сучасні матеріали і технології, що дозволяє забезпечити високий рівень комфорту.
Бетон, цегла, пластикові вікна, металопластикові труби, мінвата і тд — це не нові технології і не нові матеріали
І попри те, що їм вже багато років, більшість забудовників не знають як з ними працювати
Ба більше, вони не реагують на фідбек
3. У будинках старого житлового фонду показник енергоефективності значно поступається новобудові.
Наскільки я знаю, в Києві немає жодного будинку де використовують нагріте повітря з воздуховодів квартир повторно. А це до біса багато енергії.
Тому про яку саме енергоефективність йде мова?
В порівння з панельним домом 60х років без утеплювача і без вікон — так навіть найгірші новобудови прекрасно виглядають
4. На відміну від стандартних планувань квартир в будинках старого житлового фонду, в новобудовах у покупця є можливість вибрати те планування, яке буде відповідати потребам його сім'ї.
Що не змінює того, що дефолтні планування роблять незрозумілі люди, які ніколи не робили ремонт
Ні. Все ще навчились розраховувати і будувати навіть мінімальну кількість паркінгів, садочків, шкіл і тд
6. Житло, придбане в старому фонді, часто потребує ремонту, заміни застарілих комунікацій і конструкцій. Квартира в новобудові дозволяє не тільки проявити свої дизайнерські вміння і виконати оздоблення з урахуванням найдрібніших деталей, але і заощадити на ремонті.
Ні. Те саме тільки в новобудові менше часу і грошей уходить на демонтаж тієї дешевої фігні, що туди впихнув забудовник
7. Крім того, покупка новобудови — це можливість не тільки зберегти кошти, а й примножити їх.
На скільки там ціни в долларі впали за 4 роки?
8. Іпотеку для придбання вторинного житла також можна отримати
Ні, не можна, окрім випадків, коли в покупця є 80% суми
9. Купівля квартири на вторинному ринку не обходиться без послуг ріелтора, а це додатково 3-5% від її вартості.
Ні. Частина фондів переоформлюють право власності через договір купівлі-продажу
10. Однорідне соціальне оточення — це вагомий аргумент на користь покупки квартири в новобудові. Як правило, в новобудові сусіди мають однаковий достаток і схожі вимоги до умов проживання.
Ні. Якщо хтось став випадково отримувати багато грошей — це не змінить його культуру
Можливо навіть компенсувати цю операцію