17 вересня 2018, 13:29 Читать на русском

ФГВФО виставив на продаж 18 і 19 пули кредитів бізнесу

Аукціон з продажу 18 пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудеться 9 жовтня, а з продажу 19 пулу — 11 жовтня у системі ProZorro.Продажі.

Аукціон з продажу 18 пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудеться 9 жовтня, а з продажу 19 пулу — 11 жовтня у системі ProZorro.
Фото: golos.ua

Стартова ціна 18 пулу 858 млн грн, 19 – 342 млн грн відповідно. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

До складу 18 пулу увійшли права вимоги за 100 кредитів, що перебувають на балансі 11 банків з продажу прав вимоги Банку «Фінанси та Кредит», Експобанку, Дельта Банку, БГ Банку, Банку «Київська Русь», Актив-Банку, Платинум Банку, Радикал Банку, Єврогазбанку і Імексбанку.

Середня прострочка – 6 років. Загальна заборгованість за договорами склала 4 263 млн грн. По 67 кредитам тривають судові провадження.

До складу 19 пулу увійшли права вимоги за 9 кредитами, що перебувають на балансі Імексбанку.

Середня прострочка – 4 роки. Заборгованість за договорами — 1 774 млн грн. Судове провадження триває по всіх кредитах.

У заставі банків – майнові права, нерухомість, товари в обороті, обладнання, транспортні засоби. Зокрема, готельний комплекс та нежитлова нерухомість в Одеській обл., нежитлові приміщення в Тернопільській обл., земельні ділянки на Київщині.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулів, до цього виставлялися на індивідуальний продаж від 1 до 18 разів.

Нагадаємо, що в липні цього року ФГВФО виставив на продаж перші пули кредитів бізнесу.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама