10 вересня 2018, 12:03 Читать на русском

ПриватБанк інтегрував Apple Pay в мобільний додаток Prom.ua

З вересня всі користувачі мобільного додатка найбільшого українського маркетплейсу Prom.ua зможуть оплачувати покупки за допомогою Apple Pay від ПриватБанку. Про це йдеться у повідомленні банку.

З вересня всі користувачі мобільного додатка найбільшого українського маркетплейсу Prom.ua зможуть оплачувати покупки за допомогою Apple Pay від ПриватБанку.
Фото: zn.ua

«Разом з Prom.ua зручна та безпечна оплата інтернет-покупок через Apple Pay тепер стала доступна сотням тисяч підприємців, які продають свої товари за допомогою маркетплейсу», – говорить член правління ПриватБанку Сергій Харітіч.

Читайте також: Приват запустив оплату Apple Pay в мобільних додатках

Як зазначають у Приваті, це важливий крок для підтримки розвитку малого бізнесу, що отримує можливість використовувати передові технології.

Кожна транзакція авторизується з унікальним динамічним кодом безпеки, фактичні номери карток не використовуються та не зберігаються на пристрої або на серверах Apple.

Тепер покупцям Prom.ua не потрібно тримати під рукою банківську картку – оплатити замовлення можна одним дотиком. Apple Pay буде доступний автоматично клієнтам всіх продавців маркетплейсу, у яких підключено онлайн-оплату LiqPay.

Оформити кредитну карту онлайн

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама