21 серпня 2018, 10:16 Читать на русском

Apple Pay стає доступним держателям карток monobank

21 серпня 2018 р. — Віднині держателі карток Mastercard від monobankUniversal Bank отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

21 серпня 2018 р. — Віднині держателі карток Mastercard від monobank | Universal Bank отримали можливість користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидк

В основі Apple Pay лежать безпека та конфіденційність. Якщо ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні у пристрої, ні на серверах Apple. Натомість, присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Авторизація кожної транзакції відбувається завдяки генеруванню унікального одноразового динамічного захисного коду.

Apple Pay дуже просто налаштувати: користувачі і надалі матимуть змогу отримувати повний перелік нагород та бонусів завдяки додаванню кредитних або дебетових карток. У магазинах розраховуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay сприяє легкому здійсненню онлайн-покупок у додатках і на веб-сайтах за допомогою Touch ID або подвійного кліка бокової кнопки, а також глянувши на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Завдяки Apple Pay більше немає необхідності вручну вводити довгі реєстраційні форми з контактними даними або повторно вказувати дані про доставку і виставлення рахунку. При оплаті покупок в додатках або в Safari, Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, а також на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і новіших моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому пристрої Mac не старше 2012 року випуску зі встановленою системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або новішої моделі, або ж безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Детальніше: як налаштувати Apple Pay.

Коментарі - 7

+
0
Maks M
Maks M
21 серпня 2018, 9:42
#
Круто, молодцы! А когда уже Альфа-Банк надумает внедрять «новые» технологии в Украине? Реально очень хороший сервис которого не хватает(
+
+45
Qwerty1999
Qwerty1999
21 серпня 2018, 11:26
#
«А когда уже Альфа-Банк надумает внедрять «новые» технологии в Украине?»

Спрашивайте в разделе отзывов по Альфа-банку или на его горячей линии.
+
0
Maks M
Maks M
21 серпня 2018, 12:26
#
Спросил, сказали ооооочень скоро будет:)
+
0
Faust Freeman
Faust Freeman
21 серпня 2018, 9:55
#
Еее, осталось только стать счастливым обладателем Apple устройства… как и карты монобанка… как и смысла жизни…
+
0
Bobby Axelrod
Bobby Axelrod
21 серпня 2018, 10:23
#
С картой монобанка попроще чем с эппл устройством, её бесплатно выдают. )
+
0
Peter Sauber
Peter Sauber
21 серпня 2018, 18:49
#
А андроид пей для кого?
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
21 серпня 2018, 19:12
#
Для всех остальных…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама