17 серпня 2018, 8:15 Читать на русском

ФГВФО продасть «з молотка» активи Юніон Стандарт Банка

10 вересня Фонд гарантування вкладів фізосіб проведе голландський аукціон з продажу активів, що обліковуються на балансі ПАТ «Юніон Стандарт Банк». Про це йдеться у повідомленні Фонду.

10 вересня Фонд гарантування вкладів фізосіб проведе голландський аукціон з продажу активів, що обліковуються на балансі ПАТ «Юніон Стандарт Банк».
Фото: bankruptcy-ua.com

Як зазначається, до складу лоту увійшли права вимоги за 223 кредитами фізичних осіб. Стартова ціна продажу – 13 137 205,40 гривень.

«Портфель сформовано переважно з кредитів фізичних осіб без забезпечення (загальна заборгованість 13,13 мільйона гривень). Також є кредити забезпечені транспортними засобами. Середня сума заборгованості за договорами становить 58,3 тисячі гривень», — йдеться у повідомленні.

Практично всі кредити, що входять до портфелю, видані в гривні. Лише 4,1% — в іноземній валюті (долари США). 4,3% портфелю (за сумою заборгованості) — кредити видані до 2009 року, 95,7% — з 2009 до 2015 року. Прострочка платежів від 1 до 3 років.

У Фонді нагадали, що взяти участь у торгах можуть юридичні особи та фізичні особи. Але продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що дії посадових осіб ПАТ «ЮСБ Банк» заподіяли фінустанові збитків майже на 700 мільйонів гривень.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама