Мінфін - Курси валют України

Встановити

Юніон Стандард Банк

Продукти Юніон Стандард Банку

Реквізити

Юридична назва
Публічне акціонерне товариство «Юніон Стандард Банк»
ЄДРПОУ
20305925
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про обслуговування банку

Відомості про банк

11.12.2019 р. ФГВФО завершив процедуру ліквідації ПАТ «Юніон Стандарт Банк», як юридичної особи. Рішення про початок процедури ліквідації банку було прийнято 28.12.2015 р. А 03.10.2015 — запроваджено тимчасову адміністрацію.

«Юніон Стандарт Банк» — таку назву отримав у 2013 році Катеринославський Комерційний Банк в результаті зміни акціонерів і ребрендингу. Банк працює на банківському ринку України, починаючи з 1994 року, і за цей час змінив кілька назв. Сьогодні ПАТ «Юніон Стандарт Банк» — універсальний банк, який надає основні види банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам. Банк належить до 4-ї групи банків відповідно до класифікації НБУ, а також є членом Асоціації Українських Банків та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Управління:

У 2008 році банк довів власну стабільність, не постраждавши від кризи і зберігши свої фінансові показники на високому рівні, що підтвердила перевірка НБУ і незалежний аудит.

У 2012 році ЮСБ Банк покращив свої позиції, піднявшись на 65-е місце в рейтингу українських банків, за версією газети «Комерсант».

У зв'язку зі зміною акціонерів і визначенням нової стратегії розвитку, в 2013 році в банку було проведено ребрендинг. Фінустанова змінило назву на «Юніон Стандард Банк» і відкрило нову сторінку в своїй історії. Головний офіс банку знаходиться в Києві. Взявши за основу іноземний досвід ведення бізнесу, також був відкритий масштабний бек-офіс в Одесі.

У 2013 році в ЮСБ Банку змінилося керівництво. Головою Наглядової Ради став Євген Дзюба, який також є акціонером Юніон Стандард Банку.

Головна / Банки України 🏦 / Юніон Стандард Банк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Юніон Стандард Банку з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Юніон Стандард Банку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.