Мінфін - Курси валют України

Встановити
15 серпня 2018, 15:52

Стало відомо, чому Rozetka перестала продавати Apple

Ще навесні цього року товари бренду Apple у Rozetka були доступні, однак в травні їх вже не було. Якщо відфільтрувати продукцію по продавцеві, то можна побачити в асортименті лише відновлені версії iPhone. Нові пристрої відзначені сірої плашкою «немає в наявності». Про це пише AIN.UA.

Ще навесні цього року товари бренду Apple у Rozetka були доступні, однак в травні їх вже не було.
Фото: sobytiya.net

Як пише видання, це стосується також комп'ютерної техніки. Кілька гаджетів Apple залишилися в продажу — ймовірно, це складські залишки.

Також Rozetka зникла з переліку офіційних реселерів на сайті офіційного дистриб'ютора Apple — компанії Asbis, в якому фігурувала серед продавців iPhone X ще в листопаді минулого року.

У ньому залишилися Citrus, MOYO, «Київстар», «Алло» та інші, але найбільший маркетплейс країни в цьому списку більше не зазначений.

«Ми не можемо розкрити деталі домовленостей про терміни і умови співпраці „АСБІС-Україна“ з партнерами, це є комерційною таємницею. Але можемо підтвердити, що Rozetka не є авторизованим реселлером Apple», — відповів керівник напрямку Retail «АСБІС-Україна» Віталій Мельниченко.

Нагадаємо, Asbis став офіційним дистриб'ютором всієї техніки Apple в Україні з 1 липня 2017 року. До цього компанія поставляла тільки смартфони iPhone. Авторизованим дистриб'ютором техніки в країні позиціонується також компанія ERC, однак на сьогодні в асортименті компанії доступні лише аксесуари.

Як заявили в Asbis, на сьогодні «АСБІС-Україна» — єдиний офіційний авторизований дистриб'ютор продукції Apple.

Засновник компанії Владислав Чечоткін розповів про причини відмови Rozetka від продажів техніки Apple.

За його словами, вони полягають в тому, що «техніка Apple не надходить офіційно в Україну».

«Підніміть митні документи і подивіться, скільки сірої техніки щорічно потрапляє в Україну і тут продається. „Цитрус“ повідомляє, що відкриває перший офіційний Apple Shop, і при цьому спокійно торгує контрабандою».

На питання про те, чи планує Rozetka відновити продаж Apple, Чечоткін відповів: «Можливо, якщо ситуація зміниться».

Коментарі - 12

+
+24
beb
beb
15 серпня 2018, 16:27
#
Травень передає привіт весні
+
+29
AleksandrBank
AleksandrBank
15 серпня 2018, 17:34
#
«»Поднимите таможенные документы и посмотрите, сколько серой техники ежегодно попадает в Украину и тут продается. «Цитрус» сообщает, что открывает первый официальный Apple Shop, и при этом спокойно торгует контрабандой»." — все обо всем знаю, но таможня с налоговой молчит.
Почему у нас нет денег, потому что серая контрабанда поступает в страну, не платятся налоги и т.д. Будет все в белую и кредиты МВФ нам будут не нужны, а пока страдаем из-за коррупции и обещаний
+
+65
blago
blago
15 серпня 2018, 18:05
#
Контрабанда — это товар по низкой цене конечному покупателю. Так что, контрабанда это полезная коррупция ) От наполнения бюджета все равно народу ничего не перепадет
Будет таможня белая, тогда будете покупать все дороже на 30-50%.
+
0
WAYS
WAYS
16 серпня 2018, 9:30
#
Так конечный потребитель всеравно платит 20% ПДВ, посмотрите в любой чек :)
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
16 серпня 2018, 9:55
#
ТОЛЬКО ЗА БЕЛУЮ ТАМОЖНЮ!!!

Заказываю некоторые товары с Амазон, и проблем нет. Все же по закону. В чем проблема всем в чистую работать?
Придумывают депутаты законы, как снизить цены на люкс-одежду, не что иное как забота о себе и о своем бизнесе.
+
+15
gastgeber
gastgeber
15 серпня 2018, 20:52
#
Имел печальный опыт покупки обуви UGG в розетке. Проверка по UPC коду вместо покупаемого выдал домашние тапочки. При дальнейшем разборе оказалось, что офф-сайт UGG позиционирует Розетку как — Известный Контрофактный Сайт. Выводы делайте сами.
+
+15
headshaker
headshaker
16 серпня 2018, 7:02
#
А точную ссылочку можно? Ну там, где на /www.ugg.com/ вот так по-русски и написано: «Известный Контрофактный Сайт»? Не захотели ввезенное, как тапки, купить и сэкономить? — похвально. Платите полную цену со всеми таможенными платежами, кто Вам мешает?
+
+30
gastgeber
gastgeber
16 серпня 2018, 17:40
#
/www.ugg.com/counterfeit.html/ Знание английского приветствуется.
+
+15
ballistic
ballistic
16 серпня 2018, 23:38
#
Дійсно, яка ганьба :)
"rozetka.com.ua is a known counterfeit website.
To dispute a charge from this company, take a screenshot of this result and send it to Visa, Mastercard, American Express, Discover, PayPal, or your bank as evidence of their status as a counterfeit website.
"
+
+15
Kharkivcity
Kharkivcity
18 серпня 2018, 11:56
#
Якось придбав crocs у Розетці. Також виявились підробкою — відпала підошва. Так, так — підошва у Кроксах. З тих пір розетка померла для мене. Краще зі Штатів замовити. А байки про конкурентів-контрабандистів — краще б на себе подивились. Розмитнюють за заниженими ставками, а ціну ставлять як за білий товар
+
0
gastgeber
gastgeber
18 серпня 2018, 15:36
#
Поддерживаю на все 100.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
20 серпня 2018, 15:59
#
Они работают с обычными ФОП-ми, которые могут Китайскую подделку сюда поставлять. Это еще они технику отслуживают. думаю товары типа шлепанцы, носки и трусы — врядли следят.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися