8 серпня 2018, 9:31 Читать на русском

У Швейцарії ще один банк прийматиме криптовалютні активи

Приватний банк Maerki Baumann з Цюріха оголосив, що працюватиме з криптовалютними активами. Про це пише anycoin.news.

Приватний банк Maerki Baumann з Цюріха оголосив, що працюватиме з криптовалютними активами.
Фото: anycoin.news

Як повідомляє видання, він стане лише другим банком Швейцарії, який прийматиме гроші, отримані в результаті операцій з криптовалютами.

Більшість банків країни не працює з подібними активами. Основна причина, по якій фінансові установи відмовляються мати справу з грошима, пов'язаними з криптовалютними транзакціями, — складність перевірки походження активів відповідно до правил протидії відмиванню грошей (AML).

Прямих інвестицій в криптовалюті Maerki Baumann не передбачає, але готовий надати клієнтам консультаційні послуги. При цьому банк визнає, що досвіду в даній сфері у нього небагато.

У банку зможуть зберігатися тільки активи, отримані від платежів за надані послуги або за Майнінг.

До інвестицій в криптовалютами Maerki Baumann ставиться скептично, вважаючи, що вони не підходять для довгострокових вкладень через невизначеність.

Коментарі - 1

+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
8 серпня 2018, 10:39
#
«В то время как политики не скрывают своего энтузиазма, банковский сектор страны ведет себя куда более сдержанно. На данный момент пока ни один традиционный швейцарский банк не изъявил готовности открыть расчётный счёт фирме, работающей с криптовалютой и блокчейном».
https://minfin.com.ua/blogs/semenvekselberg/116696/
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама