Мінфін - Курси валют України

Встановити
15 липня 2018, 14:25

У біткоіна всього три шляхи — думка

Доцент кафедри економіки в університеті штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук Ной Сміт вважає, що у першої криптовалюти всього три можливих сценарії розвитку. На його думку, біткоін може стати заміною американського долара в міжнародних розрахунках або ж цифровим аналогом золота. В іншому випадку його чекає смерть, пише Forklog.

Доцент кафедри економіки в університеті штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук Ной Сміт вважає, що у першої криптовалюти всього три можливих сценарії розвитку.
Фото: from-ua.com

Сміт переконаний, що в перспективі ця криптовалюта здатна витіснити долар США в майбутньому і зайняти його місце в якості міжнародного платіжного засобу. На користь цієї версії виступають Джек Дорсі з Twitter і Стів Возняк, колишній топ-менеджер Apple, які вважають, що біткоін вже в наступну декаду може стати нативной валютою інтернету.

Другий можливий результат для біткоіна — стати цифровим аналогом золота і «тихою гаванню» для інвесторів в періоди криз на фінансових ринках. В цьому випадку першій криптовалюті не вдасться замінити фіатние гроші.

Третій варіант для біткоіна — тотальний крах. У цій версії майбутнього біткоін буде забутий.

На думку Сміта, найпростіший шлях для біткоіна — «золотий». Експерт каже, що, судячи з динаміки пари BTC/USD і інфляції американського долара, це найбільш ймовірний варіант. Однак біткоін відрізняється від золота тим, що криптовалюта здатна ділитися на дрібні частини, які можуть підходити і під щоденні платежі.

Раніше повідомлялося, що аналітики з Уолл-стріт прогнозують падіння біткоіна до 3 200 доларів.

Коментарі - 4

+
+64
ballistic
ballistic
15 липня 2018, 14:46
#
Прогноз в стилі «Або дощ, або сніг. Або буде, або ні.» (с)
:)
+
+84
Qwerty1999
Qwerty1999
15 липня 2018, 18:48
#
Три варианта:
— налево;
— направо;
— прямо.

+
+42
Dmitrik7
Dmitrik7
15 липня 2018, 19:06
#
Чему бы жизнь нас не учила, а сердце верит в чудеса (с)
+
+15
Maleficarum
Maleficarum
15 липня 2018, 19:32
#
Любопытно. Смотрел сериал — так именно Биткоин в оном сериала и был опробирован в качестве второго варианта ( В сериале сей инструмент был переименован в «Блэк койн») Кстати всем советую глянуть Сериал «Корпорация» Всего один сезон Но тема поднятая в оном очень актуальна и злободневна Отчего сериал закрыли ума не приложу У продюссеров деньги есть На митуточку Бэн Аффлек И Мэт Дэмон.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися