13 липня 2018, 16:05 Читать на русском

Фонд гарантування продовжує виплати вкладникам Банку Форум

З 17 липня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам Банку Форум.

З 17 липня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює відшкодування коштів вкладникам Банку Форум.
Фото: zib.com.ua

Кошти відшкодовуються за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) засобами Автоматизованої системи виплат.

Відшкодування коштів вкладникам здійснюються через відділення таких банків-агентів Фонду: ПриватБанк, Ідея Банк, Правекс-Банк, Альфа-Банк, Укргазбанк, ПУМБ, ТАСкомбанк, банк «Південний», банк «Інвестицій та заощаджень», Універсал Банк, Кредобанк, Мегабанк.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Фізичні особи – резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім осіб, у паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама