22 червня 2018, 13:33 Читать на русском

ФГВФО продовжує виплати вкладникам банку «Юнисон» і «Актив-Банку»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 22 червня 2018 року продовжує виплати вкладникам банку «Юнисон», а з 25 червня вкладникам «Актив-Банку».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 22 червня 2018 року продовжує виплати вкладникам банку «Юнисон», а з 25 червня вкладникам «Актив-Банку».
Фото: antikor.com.ua

Виплати здійснюються за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення і за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Відшкодування коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення банків-агентів Фонду: Укргазбанк, Альфа-Банк, Кредобанк, ПУМБ, Правекс-Банк, ТАСкомбанк, банк «Південний», Ощадбанк, Ідея Банк, ПриватБанк, банк «Інвестицій та заощаджень», Універсал Банк, Мегабанк.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Фізичні особи – резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім осіб, у паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама