25 травня 2018, 18:18 Читать на русском

ФГВФО продовжує виплати вкладникам Єврогазбанку

З 29 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам Єврогазбанку за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

З 29 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам Єврогазбанку за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові
Фото: 112.ua

Про це йдеться в повідомленні Фонду.

Відшкодування коштів вкладникам здійснюються через відділення банків-агентів Фонду: ПриватБанк, Ідея Банк, Ощадбанк, Правекс-банк, Альфа-Банк, Кредобанк, Укргазбанк, ПУМБ, ТАСкомбанк, Банк Південний, Банк інвестицій і заощаджень, Універсал Банк, Мегабанк.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

Фізичні особи – резиденти додатково пред’являють документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує їх реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім осіб, у паспорті яких контролюючим органом зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Нагадаємо, що виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб рішенням від 18 листопада 2014 р №121 розпочала процедуру ліквідації Єврогазбанку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама