Міністерство фінансів представило для громадського обговорення проект закону про верифікацію та моніторинг державних виплат.
27 квітня 2018, 15:18
Мінфін пропонує перевіряти одержувачів держдопомоги
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну.
Як повідомляється, цим законом міністерство пропонує законодавчо прописати механізм здійснення перевірки одержувачів державних виплат.
У Мінфіні сподіваються, що прийняття цього закону в майбутньому зробить державну допомогу більш адресною і зменшить можливості для зловживань при її отриманні.
«Це буде сприяти розвитку справедливої системи соціального забезпечення в Україні. Крім того, це підвищить адресність державних виплат і оптимізує бюджетні витрати», — йдеться в повідомленні Мінфіну.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 4
Если начинаешь вой про банковскую тайну и прочую чушь, и не хочешь открывать данные, значит оплачивай коммуналку сам, как твой честный сосед, который не обязан за свой счет оплачивать тебе весь этот праздник совка, помимо того, что платит за себя сам без всяких субсидий.
об этом сообщает Комитет избирателей Украины на своем сайте.
Из 175 депутатов, которые получили компенсацию, 92 имеют денежные активы на сумму более миллиона гривен (или эквивалент), сообщает Комитет избирателей, ссылаясь на данные электронных деклараций нардепов за прошлый год.
Наибольший процент депутатов-миллионеров, которые получили компенсацию, в группе «Відродження» — 33% (8 депутатов из 24). Среди самых богатых депутатов группы, которым были выплачені средства: Евгений Геллер (172 млн. грн.), Юрий Шаповалов (45 млн.), Артем Ильюк (25 млн.), Антон Киссе (22 млн.), Виталий Барвиненко (16 млн.).