Волатильність біткоіна робить його непридатним для використання в якості реальної валюти для роздрібних продавців.
Гендиректор PayPal: Біткоін — неефективний спосіб передачі цінності
Про це заявив генеральний директор компанії PayPal Ден Шульман в інтерв'ю TheStreet.
«Роздрібні рітейлери мають дуже вузьку маржу, тому використання біткоіна, що стрибає вгору-вниз на 15% протягом кількох тижнів, може створити серйозну різницю між прибутком і втратою грошей при кожному продажі», — зазначив Шульман, повідомляє Forklog.
Він також вказав, що для фіксування вартості кожному продавцеві, що працює з біткоіном, довелося б доплачувати при кожному обміні криптовалюти на фіатние гроші. З цим згоден директор відділу фондової аналітики Buckingham Research Group Кріс Бендлер.
«Це просто неефективний спосіб передачі цінності. Це незручний для споживача процес, і це не комерційний процес», — сказав він.
Виходячи з цього, PayPal не має наміру підтримувати біткоін в якості засобу платежу на своєму майданчику, принаймні, до моменту повсюдного поширення криптовалют.
При цьому Шульман не виключив застосування технології розподіленого реєстру в більшості сфер, пропонованих компанією: від контрактів з нерухомості до фінансових послуг.
«Я не думаю про блокчейн як про конкурента для PayPal або для інших компаній фінансових послуг. Я думаю про нього як про технологію, що дозволяє впроваджувати інноваці», — зазначив Шульман.
Коментарі - 15
И биткоин соответственно может быть единицей Учёта, а не РАСчёта.
Біток не тільки може бути, але й на практиці використовується як засіб розрахунків. Але цей засіб на практиці неефективний для роздрібних розрахунків, про що й сказав директор PayPal.
Я раньше говорил и сейчас хочу сказать, что «биток» не может быть ДЕНЬГАМИ как раз в силу сказанного в данной статье и написанного Вами — цей засіб на практиці неефективний для роздрібних розрахунків.
Именно объединение двух функций — Учёта и РАСчёта, создаёт СРЕДСТВО ОБРАЩЕНИЯ, которым являются деньги.
Багато хто приймає бітки при оплаті (розрахунку) за роздрібні товари. Це означає, що біток де-факто є засобом розрахунків.
Не совсем понял, что значит «разница между прибылью и потерей денег». Но я так понимаю, что имелось в виду то, что кто-то заплатил за товар в биткоинах, а когда они пришли на счет, то курс снизился… А что тогда делать если курс повысится? Ведь в среднем весь 2017 год курс рос!
А не хотят ли те, кто продал товары за биткоин в начале 2017 сейчас вернуть «разницу между прибылью и потерей денег» взад на счета покупателей, пересчитав по нынешнему курсу, нет? ;) А то как-то жирно этим торгашам будет. Не нравится им биткоин видите ли, прибыль маленькая...
— якби була гарантія, що курс бітка буде рости вічно, то біток був би напевно найкращим фінансовим інструментом у світі, бо стрімке зростання, яке ми побачили в 2017-му, перекривало всі інші недоліки бітка.
Це ж очевидно, що біток не може рости вічно, але Ви чомусь це в упор не бачите.
Тем не менее, биток хорош как казино, некоторым это и необходимо.
Кстати, я абсолютно ничего не имею против вебмани — это отличная платежная система. Именно благодаря вебмани, в Украине можно легко и просто расплачиваться в интернет магазинах (принимающих вебмани) Биткоином, Биткоин кешем, Лайткоином. И теперь нет никакой необходимости выводить битки в доллары или гривны, переводить на карточки визы и мастеркарды и т п. А вот USDT в Украине никто не принимает почему-то ;)
Насчёт принимают-не принимают: фрилансеры, частны покупки и моментальная конвертация у нас есть. Если же говорить о повсеместном использовании- то биток похуже будет, особенно в Украине. Даже KRB недобитый, и то будет популярнее.