18 грудня 2017, 16:23 Читать на русском

ЗМІ: ПриватБанк готовий видавати іпотеку під зарплату в «конвертах»

ПриватБанк готовий надавати гривневі іпотечні кредити позичальникам, які отримують зарплату в «конвертах».

ПриватБанк готовий надавати гривневі іпотечні кредити позичальникам, які отримують зарплату в «конвертах».
ЗМІ: ПриватБанк готовий видавати іпотеку під зарплату в "конвертах"/Фото:privatblog.com.ua

Про це повідомив керівник Бізнесу споживчого кредитування Кіровоградської філії ПриватБанку Євген Ратушний, пише finclub.

«Основною перевагою іпотечного кредитування я вважаю те, що ми не вимагаємо довідку про доходи і звертаємо увагу на неофіційний дохід клієнта, оскільки знаємо, що багато клієнтів заробляють офіційно мінімальний дохід, а основну суму отримують в конверті», — заявив Ратушний.

За його словами, після того як ПриватБанк став державним, банк не тільки почав надавати іпотеку за низькою ставкою, але і враховувати не тільки офіційні доходи, а й оборот коштів на рахунках, кредитну історію і наявність майна, яке може стати запорукою.

ПриватБанк не видавав іпотеку більш 10 років і відновив іпотечне кредитування тільки в цьому році. Ставка на житло вторинного ринку досягає 19,9% річних.

Умови кредитування допускають дострокове погашення без комісій або штрафних санкцій.

В установі стверджують, що вони проводять якісну перевірку потенційних позичальників і зважують ризики, щоб випадки, коли клієнт не зможе повернути борг, були мінімальними.

У положенні про кредитну політику ПриватБанку відзначається, що мінімальними вимогами до фізичної особи — позичальника є регулярний дохід (не вказані вимоги до нього), ідентифікація, вікові межі, відсутність негативної кредитної історії.

Коментарі - 3

+
+50
Majurik
Majurik
18 грудня 2017, 18:00
#
Хороший процент под ипотеку.
Интересно, находятся ли дурачки под такой процент годовых ипотеку брать?
+
+9
Игорь Коляда
Игорь Коляда
18 грудня 2017, 18:24
#
Найдутся, у нас много коррупции и этот вариант самое то для отбеливания доходов.
Потом будут божиться, что «не ели, не пили, не спали», но ипотеку выплатили.
+
+14
Vladzz
Vladzz
19 грудня 2017, 7:15
#
Сожалею о авторе который написал такую крайне не корректную статью.Я как бывший сотрудник потреб кредитования ПБ ГО скажу - Банк.всегда финансировал ипотеку, до и после национализации, и скоринг всегда учитывал все доходы клиента, очень некрасиво приводить цитату некомпетентного человека.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися