15 грудня 2017, 15:07 Читать на русском

НБУ може відмовити Ярославському в покупці Промінвестбанку

НБУ відмовить бізнесменові Олександру Ярославському в покупці української «дочки» Внешекономбанка — Промінвестбанку за відсутності узгодження угоди з ВЕБом.

НБУ відмовить бізнесменові Олександру Ярославському в покупці української «дочки» Внешекономбанка — Промінвестбанку за відсутності узгодження угоди з ВЕБом.
НБУ може відмовити Ярославському в покупці Промінвестбанку/Фото: focus.ua

Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова, пише «Інтерфакс-Україна».

«Ми отримали пакет, отримали в п'ятницю пізно ввечері. У понеділок ми бачимо, що Горьков (голова ВЕБа) заявляє, що у нас немає узгодження. Якщо ні — тоді ми повернемо пакет», — сказала вона, додавши, що поданий пакет не містить узгодження з власником Промінвестбанку.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що за словами глави Внешекономбанка, вони не знають, що Ярославський купує у них Промінвестбанк.

Нагадаємо, що заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Ярославський подав документи для покупки Промінвестбанку.

Промінвестбанк заснований в 1992 році. На 1 липня за розміром активів банк займав 13 місце (21,6 млрд грн) серед 88 діючих банків за класифікацією НБУ.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Telegram

Коментарі - 4

+
+14
Алексей Альбещенко
Алексей Альбещенко
15 грудня 2017, 16:26
#
Идиотизм. Как можно хотеть купить банк, не спросив у собственника?!
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
16 грудня 2017, 22:43
#
Глава российского Внешэкономбанка считает, что они поймали судьбу за хвост, назначив на должность ППБ банка мужа зам главы НБУ и теперь им даже сам чёрт не страшен — Рожкова убережёт ПИБ от всех напастей и конечно у НБУ никогда не будет никаких претензий к ПИБу, пока Катя у руля.

+
0
vit555z
vit555z
17 грудня 2017, 17:37
#
Да похоже, что ВЭБ передумал продавать, так как начинает понимать, что пьяный угар в Украине уже проходит, наступает отрезвление, еще годик перетерпеть и будет уже другая Украина, без параноидальной русофобии. И можно будет работать нормально, обслуживая двусторонние экономические связи.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
17 грудня 2017, 19:05
#
Вопрос конечно не в тему, но всё же задам — летом 2017 случайно в Крыму не отдыхали?

Это в тему двусторонних экономических связей…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама