Верховна Рада підтримала створення Єдиної бази даних оцінки нерухомості для боротьби з «чорними» ріелторами.
Рада підтримала боротьбу з «чорними» ріелторами
«За» законопроект №6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» проголосувало 252 народних депутати.
«Ця правка направлена проти так званих» чорних «ріелторів, які занижують ринкову вартість нерухомості, і не поширюється на аграріїв і власників земельних ділянок», — зазначив автор правки народний депутат Максим Курячий, пише «Інтерфакс-Україна».
Як зазначається, прийняті зміни зобов'язують оцінювачів вносити в базу інформацію із звітів про оцінку нерухомості, яку система буде аналізувати на предмет порушень, реєструвати їх з присвоєнням унікального номера або відмовить в реєстрації.
Незареєстрований звіт про оцінку вважається недійсним. У зв'язку з цим, нотаріуси зобов'язані перевіряти реєстрацію звіту і наявність унікального номера при посвідченні угод.
Відповідно до закону, суб'єкт оціночної діяльності може оскаржити відмову в реєстрації оцінки майна протягом 10 днів у Фонді держмайна України. У свою чергу, Фонд зобов'язаний розглянути заяву не пізніше ніж через п'ять днів.
Коментарі - 12
— нелогічне виключення.
Точніше упереджена «логіка» зрозуміла.
Участок земли в 1,3 га на греческом острове стоит как 44,5 га в 30 км от Киева — бардак…
Земля це певний ресурс, але не варто його надто возвеличувати.
Сучасний стрімкий прогрес відкриває купу можливостей для тих, хто хоче ними скористатися. Але наша проблема — обмаль тих, хто хоче щось робити. Більшість цікавить халява — кількість коментарів під статтями про «бітки» тому доказ.
Україна, що займає 0,41% світової території суші, в якій мешкає 0,85% населення планети та яка приносить 0,20% світового валового національного продукту. Країна, на території якої зосереджена чверть всіх запасів чорнозему на Землі. Країна, яка входить до трійки найбільших постачальників ячменю, є одним з найпотужніших виробників зерна та разом із Францією, Німеччиною та США є одним з найбільших виробників цукрового буряка. Наша країна входить до сімки найпотужніших у світі виробників рослинної олії, свинини, цукру та картоплі.
— враховуючи це як же Україні стати процвітаючою в сучасному висококонкурентому світі?