6 грудня 2017, 16:45 Читать на русском

Українські банки страждають від нестачі ІТ-спеціалістів

Спроби українських банків розвивати нові сервіси стикаються із проблемою браку ІТ-фахівців, спроможних трансформувати банк в діджитал.

Спроби українських банків розвивати нові сервіси стикаються із проблемою браку ІТ-фахівців, спроможних трансформувати банк в діджитал.
Фото: colorlines.com

Про це розповіли банкіри на конференції FinRetail 2017, що відбулася першого грудня в Києві, повідомляє Finаnce.uа.

«Часто буває так, що вкладення банків в ІТ-проекти не приносять реальної фінансової вигоди, – коментує ситуацію заступник голови правління Таскомбанку Валерій Даниленко. – В результаті піар є, а фінансового результату немає. Тому для отримання результату спочатку потрібно сформулювати ідею, і підібравши команду фахівців, поставити їм завдання».

При цьому далеко не всі ІТ-фахівці погоджуються змінювати своє місце роботи і приходити в банківську сферу, їх відштовхує високий рівень бюрократичних процедур у банку.

На думку віце-президента Альфа-Банк Україна Олексія Пузняка, для реалізації ІТ-проектів ефективним може бути створення спільних команд, що складаються з фахівців банку і аутсорсингових компаній. Такий підхід дозволить зменшити бюрократичні процедури і спростити реалізацію ІТ-проекту.

«Часто трапляється, що залучення ІТ-фахівців за межами банку приносить кращі результати з погляду як якості продукту, так і термінів його реалізації, – каже Пузняк. – Банки потребують залучення фахівців з e-commerce, здатних створювати продукти, але при цьому краще, якщо вони будуть працювати автономно, в режимі самовиживання».

Коментарі - 3

+
0
vitaliy17
vitaliy17
6 грудня 2017, 16:54
#
Наймите команду Дубилета или купите готовое решенеи от них же, выйдет дешевле.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
6 грудня 2017, 16:58
#
Уже это сделали!
+
+12
ballistic
ballistic
6 грудня 2017, 17:34
#
Банкі, як і мобільні оператори, мають стати високотехнологічними компаніями — інакше їх чекає смерть.
Але стати високотехнологічною компанією — це далеко не те саме, що «набрати ІТ-спеціалістів».
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися