Вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться працедавцем для своїх працівників, не включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників. Про це повідомило головне управління ДФС у Чернівецькій області.
ДФС пояснила, чи включається до доходу вартість новорічного корпоративу
Як зазначається, дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України. У тому числі, але не виключно, доходи у вигляді заробітної плати, інших виплат та винагород, виплачених згідно з умовами трудового та цивільно-правового договору.
В свою чергу, додаткові блага – кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов’язаний з виконанням обов’язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами.
Однак оподаткування доходів фізичних осіб, у тому числі одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку.
Коментарі - 2
Кава біля метро коштує ~$1.
Офисний працівник щодня випиває в офісі 2 чашки халявної кави.
За рік набіжить $500, а в заядлих кофеманів буде більше $1000 халявного неоподаткованого балага!
:)