8 листопада 2017, 15:00 Читать на русском

МВФ прибуде до Києва для вивчення проекту держбюджету-2018

Група експертів МВФ 9 листопада прибуде в Київ для вивчення проекту «Про державний бюджет України на 2018 рік».

Група експертів МВФ 9 листопада прибуде в Київ для вивчення проекту «Про державний бюджет України на 2018 рік».
МВФ прибуде до Києва для вивчення проекту держбюджету-2018/Фото: newsone.ua

Про це повідомляється в прес-релізі Фонду, пише «Інтерфакс-Україна».

«Команда в складі кількох експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Київ в період з 9 по 17 листопада для проведення технічного обговорення проекту бюджету на 2018 рік», — цитується в документі постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

МВФ ще не визначився з датою прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF, який відкриває шлях для отримання п'ятого траншу.

Фонд все ще продовжує вивчати прийнятий Верховною Радою закон про пенсійну реформу.

Крім того, для завершення четвертого перегляду програми співпраці Україні необхідно прийняти законодавство про створення антикорупційного суду, реформувати процес приватизації держпідприємств, щоб він був прозорим і ґрунтувався на ринкових механізмах, а також провести коригування внутрішніх тарифів на газ відповідно до раніше затвердженої формули.

Нагадаємо, відкрита МВФ в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $ 17,57 млрд за поточним курсом) з першим траншем в $5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншей по SDR1,18 млрд і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($ 0,63 млрд).

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber

Коментарі - 2

+
+14
semenvekselberg
semenvekselberg
8 листопада 2017, 16:10
#
Как можно иметь проевропейский курс развития и не брать кредиты МВФ??? Единственная западная страна, которая позволила себе с треском выгнать всех миссионеров МВФ и закрыть их представительства — это Исландия. Но она бежит от еэсовцев как чёрт от ладана. Вы совершаете типичную украинскую ошибку: если страна работает с ЕС, без МВФ ей не дадут ступить и шагу. Если страна не хочет работать с МВФ, ей нужно рвать все отношения с еэсовцами. Насколько я понимаю, третьего не дано.…
+
0
irakez
irakez
9 листопада 2017, 11:16
#
Значит, с 9 по 17 будут удерживать курс, как обычно у нас любят красить траву перед комиссией. Рост только после 17го.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися