2 листопада 2017, 8:20 Читать на русском

Нова Зеландія прирівняла криптовалюту до цінних паперів — ЗМІ

Управління з фінансового регулювання і нагляду Нової Зеландії (FMA) опублікувало офіційну заяву, в якій прирівняло операції з цифровими валютами до операцій з цінними паперами.

Управління з фінансового регулювання і нагляду Нової Зеландії (FMA) опублікувало офіційну заяву, в якій прирівняло операції з цифровими валютами до операцій з цінними паперами.
Нова Зеландія прирівняла криптовалюту до цінних паперів/ Фото:zn.ua

«Всі токени або криптовалюти є цінними паперами відповідно до закону про фінансові ринки», — йдеться в заяві.

Згідно з коментарем FMA, навіть якщо токени не підпадають під визначення фінансових продуктів, серед яких боргові та пайові цінні папери, деривативи та керовані інвестпродукти, вони в будь-якому випадку є цінними паперами і повинні регулюватися відповідно до закону про поведінку на фінансових ринках 2013 року, а також відповідати вимогам закону про чесну конкуренцію 1986 року.

Відомство також зазначає, що закон про поведінку на фінансових ринках не стосується питань краудфандінга і проведення ICO, тому охочим провести первинне розміщення монет необхідно звернутися до регулятора «на ранній стадії», пише ЕП з посиланням на  Insider.Pro.

«Новозеландські компанії, що надають послуги з використанням криптовалюта, повинні дотримуватися вимог відповідного закону 2008 року, що включає реєстрацію в реєстрі провайдерів фінансових послуг для кожної категорії сервісу, сплату комісій, відповідність вимогам, що стосуються протидії відмиванню коштів, отриманих незаконним шляхом, і т. і.», — йдеться в заяві.

Окреме попередження FMA адресовано інвесторам. Регулятор рекомендує пам'ятати, що курс криптовалют вкрай нестабільний, і вони приймаються до оплати далеко не скрізь.

Крім того, підкреслюється, що криптоінвестори можуть стати мішенню для шахраїв, а їх кошти, що зберігаються на криптогаманцях, можуть бути вкрадені.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що 1 листопада ціна найпопулярнішої криптовалюти вперше подолала позначку в $6 500.

Коментарі - 1

+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
2 листопада 2017, 9:20
#
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися