17 жовтня 2017, 12:03 Читать на русском

Криптовалюта не заборонена в Україні — міністр фінансів

Міністр фінансів Олекандр Данилюк вважає, що статус криптовалюти в Україні не визначений законодавством, але це не означає, що криптовалюта заборонена.

Міністр фінансів Олекандр Данилюк вважає, що статус криптовалюти в Україні не визначений законодавством, але це не означає, що криптовалюта заборонена.
Статус криптовалюти в Україні не визначений законодавством/ Фото: Facebook Данилюка

Про це він написав у Facebook, підбиваючи підсумки роботи української делегації на щорічних зустрічах Міжнародного валютного фонду і Світового банку у Вашингтоні.

«Ми (Мінфін- ред.) також зараз разом з НБУ та іншими регуляторами фінансового ринку із залученням експертів працюємо над тим, щоб краще дослідити природу криптовалюти і сформувати позицію по відношенню до відповідного регулювання в Україні», - написав він.

Читайте також: Біткоін оновив історичний максимум. Що далі

За словами Данилюка, на сьогодні є багато відкритих питань і в Україні статус криптовалюти не визначений законом, але це не означає, що криптовалюта заборонена.

Читайте також: Криптовалюту - в кожен будинок

«Україна повинна стежити за світовими трендами і не втрачати шанс для використання нових технологій і інновацій в фінансовому секторі», - підсумував міністр.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в Viber

Коментарі - 2

+
+16
Маргарита Горбунова
Маргарита Горбунова
17 жовтня 2017, 12:50
#
Если она не запрещена, то по какому праву СБУ, или кто там, отбирает технику у добытчиков и грозит им заключением?
+
0
Ambidextr
Ambidextr
18 жовтня 2017, 21:42
#
А вот просто потому, что им так хочется. Хотим — запретим, хотим — отберем. А потом такие типа «разрешим», и люди скажут «вот это молодцы». Ведь они белые и пушистые.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися