10 жовтня 2017, 14:14 Читать на русском

Львів і Будапешт з'єднають новим автобаном

Державне агентство автомобільних доріг України має намір реалізувати проект нового автобану Львів – Будапешт через КПП «Дийда». Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Державне агентство автомобільних доріг України має намір реалізувати проект нового автобану Львів – Будапешт через КПП «Дийда».
Фото: Укравтодор

Нова автострада поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Н’їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

«У межах реалізації цього проекту Укравтодор спільно із Світовим банком почали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги І категорії Львів – Мукачево. Підготовка pre-feasibility study проекту передбачає розробку найоптимальнішої концепції нового маршруту із пропозиціями щодо реконструкції наявних ділянок дороги та/чи будівництва нових, а також визначення вартості проекту відповідно до обраної концепції», — йдеться в повідомленні відомства.

Наразі дорога М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а отже, проїзд по ній займає близько 3,5 годин. Новий автобан скоротить час в дорозі до 2 годин.

У перспективі новий автобан Львів – Мукачево буде поєднуватися із словацьким автобаном R-2, що забезпечить його зв'язок із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії, Німеччини.

В Укравтодорі нагадали, цього року почато проектування нової автомобільної дороги І категорії від міста Мукачево до КПП «Дийда».

«Ця ділянка дороги має спростити транспортне сполучення між Україною та Угорщиною, а також зняти навантаження з контрольно-пропускного пункту «Чоп-Захонь», на який наразі припадає основна частина вантажних автомобільних перевезень», — зазначили у відомстві.

Коментарі - 1

+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
10 жовтня 2017, 16:21
#
Очень хороший проект! К 2030 будет закончен?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися