19 вересня 2017, 20:00 Читать на русском

Головне за вівторок: ставки за депозитами та курс долара на 2018

Банки продовжують знижувати прибутковість депозитівБанки продовжують послідовну політику зниження ставок за депозитами громадян.

Банки продовжують послідовну політику зниження ставок за депозитами громадян. На цей раз вони взялися за справу особливо завзято. З моменту публікації останнього огляду середніх ставок за депозитами, ставка за гривневими безстроковими вкладами впала на пів відсотка, за строковими — більш ніж на 0,3%. Валютні депозити також подешевшали, правда, не так сильно.

Україна планує в 2018 році розмістити євробонди на $3 млрд

Україна в 2018 році планує розмістити 10-15-річні єврооблігації на загальну суму 90,3 млрд грн, або на $3 млрд. Відповідна сума приведена в додатку до проекту закону, оприлюдненому на веб-сайті Верховної Ради.

Яким буде курс долара у 2018 році

Прогнозний курс гривні на кінець 2018 року у проекті держбюджету, підготовлений Кабміном, становить 30,1 грн/$1. Середньорічний (на базі якого розраховували проект держбюджету) — 29,3 грн/$1. Чому буде дорожчати долар, в своєму блозі на НВ написав директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин.

Чи карати «євробляхерів» — опитування

На початку вересня в Україні трапився черговий конфлікт. Розбіжності між владою і громадянами стосувалися питання — що робити з автотранспортом з іноземною реєстрацією. Власники авто на іноземних номерах користувалися прогалинами в законодавстві й не платили податок за розмитнення. Владі набридло це терпіти, й вона перейшла в наступ.

Коментарі - 2

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
20 вересня 2017, 9:01
#
Независимые члены набсовета «Нафтогаза» Уорвик и Ричардс подали в отставку из-за свертывания реформ в компании — по их словам, уровень политического вмешательства
в работу «Нафтогаза» продолжает расти и уже стал нормой.
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
20 вересня 2017, 10:23
#
А еще в понедельние вечером глава Нафтогаза, также выступая на Свободе слова на АйСиТиВи говорил о том что политики мешают работе и реформированию, в т.ч. тормозят процесс общения с Европейцами насчет совместного участия в Трубе Украины, так как ГазПром предлагает такие сладкие рпедложения и долю по Северному потоку, что Германии будет сложно отказаться.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама