12 вересня 2017, 20:00 Читать на русском

Головне за вівторок: випуск єврооблігацій та пенсійна реформа

Пенсійна реформа: коли і як українці зможуть отримати по заслугамПарламентський комітет з питань соціальної політики 6 вересня схвалив до другого читання законопроект №6614 про пенсійну реформу.

Парламентський комітет з питань соціальної політики 6 вересня схвалив до другого читання законопроект №6614 про пенсійну реформу. І вже на цьому пленарному тижні депутати мають намір схвалити законопроект в цілому.

Кабмін розгляне проект держбюджету-2018 у п'ятницю

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що проект державного бюджету на 2018 рік буде представлений на засіданні уряду в п'ятницю, 15 вересня.

Тур на 2 мільярди: Про що Мінфін домовляється з власниками євробондів України

Міністерство фінансів кинуло всі сили на підготовку нового випуску єврооблігаційУкраїни. За рахунок залучених від їх розміщення коштів міністерство має намірвикупити старі папери, термін погашення яких закінчується в 2019 і 2020 роках.

В Україні з’явиться єдиний реєстр боржників усіх банків

Український уряд створює єдиний державний реєстр боржників усіх банків. Створення такого реєстру є умовою подальшої співпраці України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) та Європейським Союзом для отримання фінансування, пише DW.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися