12 вересня 2017, 8:20 Читать на русском

У Швейцарії дозволять платити податки біткоінами

Жителі швейцарського міста Кьяссо з 2018 року зможуть вносити податкові платежі в біткоінах, за умови, що вноситися буде не менше 250 швейцарських франків.

У Швейцарії дозволять платити податки біткоінами
Фото: znak.com

Про це пише Swissinfo.

Таке рішення владою було прийнято після консультацій з цілою низкою компаній, що розвивають технології блокчейну, що лежать в основі криптовалюти біткоін, та планують розмістити свої виробничі та наукові потужності в кантоні Тичино і в місті Кьяссо зокрема.

Читайте також: Що таке біткоіни і що з ним робити

Тим самим, за словами мера міста Бруно Аррігоні, єдиний італомовний кантон Швейцарії може цілком стати, поряд з кантоном Цуг, провідним центром як країни, а то й усієї Європи, які розвивають технології блокчейну.

В даних технологіях Тичино бачить в середньостроковій перспективі багатообіцяючу заміну банківського сектору, який в минулому грав роль важливого локомотива локальної економіки.

Нагадаємо, раніше «Мінфін» повідомляв, що 4 вересня 2017 року розпочалося відкрите тестування системи криптоматів в Україні.

Коментарі - 5

+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
12 вересня 2017, 9:17
#
Да что вы носитесь с этими биткоинами как с писаной торбой??? Был я в Швейцарии месяц назад и что? Да плевать они хотели на ваши биткоины — у них франки, самая стабильная валюта в мире. И вообще, Швейцария — эта другая планета для любого замученого тяжелой неволей еэсовца, приноси хоть чемодан наличных, везде примут и спасибо скажут. А тут биткоины, смешно.
+
0
Ferox
Ferox
12 вересня 2017, 9:31
#
В психологии есть понятие Рефлекс Земмельвайса, которым обозначают отрицание новых данных на основании того, что они противоречат устоявшимся представлениям.
Может все таки к психологу обратитесь? ;)
+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
12 вересня 2017, 9:42
#
Я просто констатирую факты из жизни. В круге моего общения по бизнесу (а он довольно разнообразен), человек может 300-400. Я никогда ни от кого не слышал слово «биткоин», и надеюсь не услышу… Поэтому и удивляюсь, зачем так много времени уделять явлению на форуме, которое в нормальных бизнес кругах никого не интересует??? Хотя с экономической точки зрения я прекрасно понимаю зачем и почему мы постоянно слышим и читаем об этом… Для думающих и подготовленных людей все объяснения причин этого явления в моём скромном блоге…
+
0
Ferox
Ferox
12 вересня 2017, 9:46
#
Извините, я не ознакомился с вашим блогом! Но хотел бы уточнить перед тем, как приступлю к его изучению: он из серии теорий заговоров (конспирология)?
+
0
semenvekselberg
semenvekselberg
12 вересня 2017, 10:35
#
А вы считаете, что мы все живём в хаотичном мире броуновского движения?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися