Юридична фірма Ільяшев і Партнери почала приймати криптовалюту біткоін в якості оплати за рахунками за свої послуги. Про це йдеться в прес-релізі компанії.
Українська юркомпанія почала приймати біткоін
![Юридична фірма Ільяшев і Партнери почала приймати криптовалюту біткоін в якості оплати за рахунками за свої послуги.](/img/2017/29882728/2f3e2a1ae5fe5428b3282d4073e9f135.jpeg?1504803690)
«У Державній фіскальної службі наполягають на тому, що криптовалюта біткоін не може бути засобом платежу. При цьому така позиція ніяк не підкріплена законодавчою базою. Ми вважаємо, що операції з біткоіном закону не суперечать, і почали їх приймати», — зазначив керуючий партнер юрфірми Михайло Ільяшев.
За його словами, біткоін вже грає важливу роль в міжнародному бізнесі і світовій економіці, тому потрібно зважати на реалії ділового світу.
«Цифрові валюти вже тут, і наші клієнти очікують від нас гнучкості при транзакціях, які дає біткоін, а будь-які спроби фіскальних органів підмінити собою Верховну Раду приречені на провал. Поки законодавчий орган не заборонить використання криптовалют, а це навряд чи станеться, ми будемо працювати з ними», — додав Ільяшев.
У Ільяшев і Партнери відзначили, що не бачать юридичних перешкод для прийому криптовалюти і вітають намір Ради з фінансової стабільності визначити правовий статус криптовалюты в Україні.
«В Естонії, де ми працюємо з 2016 року, біткоін вже визнали віртуальною валютою — альтернативним платіжним засобом — і мають намір запустити власну національну криптовалюту Estcoin, забезпечену державними гарантіями, яка буде функціонувати в країні нарівні з євро», — говорить Ільяшев.
Коментарі - 7
# Мы ошиблись дверью… (продолжение)
Когда международный финансовый кризис перейдёт в острую фазу (а это произойдёт скорее рано, чем поздно) биткоин, как возможно и другие виртуальные валюты, просто исчезнет.
И если после банкротства Лиман Бразерс кредиторам ещё можно было что-то выудить (какое-нибудь движимое или недвижимое имущество, например), то после банкротства виртуальной валюты не останется ровным счётом ничего. От того, что горстка спекулянтов потеряет деньги, ничего не произойдёт. А кто от происшедшего останется в выиграше? Правильно, эмитент.
Так что идущие из Китая ограничения очень и очень дальновидны. То, что я называю государственной экономической политикой, и в отличие от того, что происходит у нас…
:)
Да Вы гений! Нобелевку ему, живо! :)