Читать на русском

Україна вперше за чотири роки виходить на міжнародний ринок капіталу: деталі

Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan та Goldman Sachs для організації ряду зустрічей з інвесторами, що інвестують в цінні папери з фіксованою дохідністю.

Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.

Як йдеться в повідомленні відомства, фінансовим радником Міністерства фінансів України виступає Rothschild.

«Перший раз Україна планує транзакцію такого рівня складності. Команда Мінфіну довго готувалася, і на наступному тижні ми вже починаємо спілкуватися з інвесторами на roadshows в США та Великобританії», — заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Зустрічі з інвесторами відбудуться у Лондоні – 11-12 вересня, Нью-Йорку – 13 вересня та Бостоні – 14 вересня.

З урахуванням ринкових умов, після цього Україна здійснить випуск облігацій зовнішньої державної позики за Правилом 144А / Положенням S, деномінованих в доларах США. Разом із запропонованим випуском, Міністерство фінансів України оголосило про пропозицію викупу існуючих облігацій зовнішньої державної позики України з погашенням у 2019 та 2020 роках.

«Вихід на ринки важливий для ефективного управління державним боргом. Будь-яка здорова конкурентоздатна економіка має мати доступ до міжнародних ринків капіталу», — заявив міністр.

Як повідомляв «Мінфін», загальний обсяг єврооблігацій-2019, які перебувають в обігу, складає $ 1 млрд 822,243 млн, єврооблігацій-2020 року — $ 1 млрд 779,837 млн.