Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan та Goldman Sachs для організації ряду зустрічей з інвесторами, що інвестують в цінні папери з фіксованою дохідністю.
Україна вперше за чотири роки виходить на міжнародний ринок капіталу: деталі
Як йдеться в повідомленні відомства, фінансовим радником Міністерства фінансів України виступає Rothschild.
«Перший раз Україна планує транзакцію такого рівня складності. Команда Мінфіну довго готувалася, і на наступному тижні ми вже починаємо спілкуватися з інвесторами на roadshows в США та Великобританії», — заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.
Зустрічі з інвесторами відбудуться у Лондоні – 11-12 вересня, Нью-Йорку – 13 вересня та Бостоні – 14 вересня.
З урахуванням ринкових умов, після цього Україна здійснить випуск облігацій зовнішньої державної позики за Правилом 144А / Положенням S, деномінованих в доларах США. Разом із запропонованим випуском, Міністерство фінансів України оголосило про пропозицію викупу існуючих облігацій зовнішньої державної позики України з погашенням у 2019 та 2020 роках.
«Вихід на ринки важливий для ефективного управління державним боргом. Будь-яка здорова конкурентоздатна економіка має мати доступ до міжнародних ринків капіталу», — заявив міністр.
Як повідомляв «Мінфін», загальний обсяг єврооблігацій-2019, які перебувають в обігу, складає $ 1 млрд 822,243 млн, єврооблігацій-2020 року — $ 1 млрд 779,837 млн.
Коментарі - 19
:)
— вельми непогано. Ви так не вважаєте?
Что и привело к кризису)
Причем заметьте — BNP Paribas, J.P. Morgan и Goldman Sachs — бесплатно не работают.
Только он не случился даже в 2014, не было и в 2015, и 2016 выстояли, и даже блокаду и отжим предприятий в начале года — все кричали все ппц, дефолт и оставка Украины, и тут курс начал на зло всем падать до осени 2017.
Это все правильно делается.
Вопрос иной, нужо принимать реформы для эффективнйо работы экономики, для инвестора и борьбы с коррупцией, чтобы быстрее вернуть и расхлебаться с долгами.
Второй момент, а почему частные инвесторы не могут свои депозиты вложить в эти же бумаги и/или, как минимум конвертировать их? При чем с учетом того, что оффшорные инвесторы освобождаются от налогов, то и местных освободить от налогов по долларовым бумагам. Я не вижу ничего общего с тем, что Вы пишете и реальность, которая существует на сегодняшний день.
«Чем мы менее надежны тем мы больше платим» — всегда так было, и сейчас уже зарарее правительство ищет варианты, а не так что в 2018 быть зажатым по срокам и оказаться в полной «Ж» и тогда просить перекредитоваться, тогда точно под космические проценты возмем. ТО что вы написали — куда деньги, есть проще вариант — Принять законы и правил и чтоб они работали, инвестор придет и вложит, который будет понимать как ему тут строить бизнес.
Как обещали ''доллар по 30'' в январе 2016 года…