Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
27 листопада 2009
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Підписчики (88):

-
mafiozi
96 років

-
viktory2001
20 років

-
meag
53 року, Вараш

-
Mandarinka2013
95 років, Киев
Rebel
- Пол:
- мужской
- Город:
- Київ
- Место работы:
- IT
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 10 березня 2020, 15:10
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Ну, за такою логікою їй і зміцнюватись не було на чому. :) Щодо переказів теж питання цікаве - ці гроші не зі стелі падають і при уповільненні світової економіки потік може зменшитись.
- 0
- 10 березня 2020, 15:08
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Доллару пророчат дальнейшее ослабление
Це поки є надія, що п.. не повний.
Це поки є надія, що п.. не повний.
- +30
- 10 березня 2020, 14:38
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Корегує параметри формули. )
- 0
- 10 березня 2020, 14:36
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Це ж чудово - задачами «догнать і пєрєгнать» швидше доб'ють свою добувну галузь.
- 0
- 10 березня 2020, 14:01
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Там зараз щось типу 11.2 млн. за добу. +300 тис. - не такий і великий приріст, а значить можливий.
- 0
- 10 березня 2020, 13:42
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
«Роснефть» в апреле начнет увеличивать добычу нефти. Прирост может составить 300 тыс. барр./сут. (б/с), для чего компании потребуется от одной до двух недель, передает oilexp со ссылкой на Bloomberg.
По информации Bloomberg, компания может начать увеличивать добычу с 1 апреля — дня, когда истечет срок соглашения ОПЕК+.
https://enkorr.ua/ru/news/rosneft_uvelichit_dobychu_nefti_v_aprele_bloomberg/240561
По информации Bloomberg, компания может начать увеличивать добычу с 1 апреля — дня, когда истечет срок соглашения ОПЕК+.
https://enkorr.ua/ru/news/rosneft_uvelichit_dobychu_nefti_v_aprele_bloomberg/240561
- +34
- 10 березня 2020, 13:31
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Любителі расєї не хочуть в ЄС. )
- 0
- 10 березня 2020, 12:56
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Прикрили, щоб вберегти сервер. )
- +30
- 10 березня 2020, 12:51
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Гончарук.
- +13
- 10 березня 2020, 12:46
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Тому що при владі олігархи.
- 0
- 10 березня 2020, 12:45
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Поки ні, але це ймовірний і не дуже віддалений сценарій.
- 0
- 10 березня 2020, 12:44
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Цікаво, а хто писав? Там же має бути якесь розділення на сорти - ця на пальне, а ця - на харчі худобі?
- 0
- 10 березня 2020, 12:41
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Https://minfin.com.ua/blogs/Rebel/128730/
- 0
- 10 березня 2020, 12:19
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Народний вибір )
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн
- 11:16 Ціни на землю різко зросли: скільки тепер коштує гектар
- 10:56 Гривня трохи зміцнилася: скільки коштують долар і євро 22 червня
- 09:29 Валютний дефіцит тисне на гривню: яким буде курс долара та євро
- 08:26 Продажі алкоголю зросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев вимагає перевірок
- 08:01 Нові норми площі житла: уряд змінює програму єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями


Нині ж 1) від «маладой каманди» вже ніхто нічого не очікує 2) роботи з МВФ нема.
Якщо робота з МВФ не відновиться, все стане дуже погано.