Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
Rebel
Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009

Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Підписчики (88):
mafiozi
mafiozi
96 років
05091972lmd
05091972lmd
Ramo
Ramo
Sofiaz
Sofiaz
viktory2001
viktory2001
20 років
987
987
meag
meag
53 року, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
95 років, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
всі підписчики

Rebel

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
10 березня 2020, 15:15
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
+, як вірно відзначив par - борги потрібно перекредитувати. До цього проблем не було, бо бабло текло потихеньку завдяки адекватній роботі Цинічного Бандери з нашими партнерами і а потім потекло рікою на очікуваннях швидких реформ від нової команди.
Нині ж 1) від «маладой каманди» вже ніхто нічого не очікує 2) роботи з МВФ нема.
Якщо робота з МВФ не відновиться, все стане дуже погано.
0
10 березня 2020, 15:10
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Ну, за такою логікою їй і зміцнюватись не було на чому. :) Щодо переказів теж питання цікаве - ці гроші не зі стелі падають і при уповільненні світової економіки потік може зменшитись.
0
10 березня 2020, 15:08
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Доллару пророчат дальнейшее ослабление

Це поки є надія, що п.. не повний.
+30
10 березня 2020, 14:38
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Корегує параметри формули. )
0
10 березня 2020, 14:36
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Це ж чудово - задачами «догнать і пєрєгнать» швидше доб'ють свою добувну галузь.
0
10 березня 2020, 14:01
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Там зараз щось типу 11.2 млн. за добу. +300 тис. - не такий і великий приріст, а значить можливий.
0
10 березня 2020, 13:42
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
«Роснефть» в апреле начнет увеличивать добычу нефти. Прирост может составить 300 тыс. барр./сут. (б/с), для чего компании потребуется от одной до двух недель, передает oilexp со ссылкой на Bloomberg.
По информации Bloomberg, компания может начать увеличивать добычу с 1 апреля — дня, когда истечет срок соглашения ОПЕК+.
https://enkorr.ua/ru/news/rosneft_uvelichit_dobychu_nefti_v_aprele_bloomberg/240561
+34
10 березня 2020, 13:31
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Любителі расєї не хочуть в ЄС. )
0
10 березня 2020, 12:56
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Прикрили, щоб вберегти сервер. )
+30
10 березня 2020, 12:51
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Гончарук.
+13
10 березня 2020, 12:46
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Тому що при владі олігархи.
0
10 березня 2020, 12:45
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Поки ні, але це ймовірний і не дуже віддалений сценарій.
0
10 березня 2020, 12:44
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Цікаво, а хто писав? Там же має бути якесь розділення на сорти - ця на пальне, а ця - на харчі худобі?
0
10 березня 2020, 12:41
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Https://minfin.com.ua/blogs/Rebel/128730/
0
10 березня 2020, 12:19
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Народний вибір )
Сторінки: 616263646566