Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
Rebel
Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009

Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Підписчики (88):
mafiozi
mafiozi
96 років
05091972lmd
05091972lmd
Ramo
Ramo
Sofiaz
Sofiaz
viktory2001
viktory2001
20 років
987
987
meag
meag
53 року, Вараш
Mandarinka2013
Mandarinka2013
95 років, Киев
uliymua
uliymua
yakost
yakost
slexus
slexus
shtanc
shtanc
всі підписчики

Rebel

Пол:
мужской
Город:
Київ
Место работы:
IT
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+179
17 квітня 2020, 9:39
# Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|апреля
МВФ побачив, що корупція переможена, ЗП вчителів $4К, війна завершена, олігархи сидять, епоха бідності закінчилась, запаси масок такі величезні, що їх навіть експортують, кількість хворих на вірус невелика і т.д. і т.п.
Нафіга допомагати такій супер-успішній державі?
Вона сама кому хочеш може допомогти, он, наприклад, Албанії.
+15
14 квітня 2020, 12:17
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|апреля
Станок.
Причому станок Штатів має додати до нашої інфляції ще й збільшену Штатівську.
Хоча як воно буде — ніхто не знає. Адже грошову масу може «зв’язати» зростання виробництва внаслідок перебудови економік та технологічного прогресу.
0
14 квітня 2020, 10:40
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|апреля
А тим часом, дуже схоже, що у Штатах пік пройдено. Тобто ще одна топ-економіка скоро почне відновлюватись.
+15
13 квітня 2020, 19:04
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|апреля
Північна Корея і Сомалі - найсильніші держави світу.
0
13 квітня 2020, 10:52
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|апреля
Можна Бєні подарувати. Вистачить на новий серіал.
0
12 квітня 2020, 13:32
# Обговорення валютного ринка 11–12 _month_ 2020|апреля
Всі віруси мутують.
+30
10 квітня 2020, 10:57
# Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|апреля
Цены на нефть падают на неоднозначных итогах саммита ОПЕК+
https://enkorr.ua/ru/news/ceny_na_neft_padayut_na_neodnoznachnyh_itogah_sammita_opek/241026
* Все добре :)
0
9 квітня 2020, 16:06
# Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Розничные продажи топлива в Европе упали на 40–50%
https://enkorr.ua/ru/news/roznichnye_prodazhi_topliva_v_evrope_upali_na_4050_prezident_unimot/241010
0
9 квітня 2020, 10:56
# Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Ну, транш може й не врятувати, це факт. Але про це потрібно було думати на виборах минулого року, зараз вже пізно. Але й відмовлятись від наявних шансів не варто.
+62
9 квітня 2020, 10:08
# Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Бо транш це не лише гроші. Це правильна програма дій влади. А сам транш як переказ - це оцінка дій, підтвердження виконання програми і сингал решті гравців. Криза (епідемія) у розвинених державах рано чи пізно завершиться, ринки полетять вгору, а спекулі будуть шукати куди б прилаштувати вже виділену купу бабла. І важливо, щоб вони з цим баблом прийшли до нас якнайшвидше.
По-друге, є кредитори типу ЄБРР і т.п., які, у випадку прояснення питання на користь Бєні, можуть припинити співпрацю.
По-третє, гроші до бюджету просто нема де брати, і тому кожна копійка важлива.

Але для мене головне питання - з ким влада? З олігархами, чи із Західними партнерами. Для партнерів це теж важливо.
0
8 квітня 2020, 11:33
# Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Цкава пропозиція. Потрібно обдумати систему і виділити фонд під подібні ставки.
+15
8 квітня 2020, 10:48
# Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Масони з'їдять всіх снігурів, це я вже чув.
0
8 квітня 2020, 10:19
# Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Нічого не знаю. Прінят, значить прінят. Хочу бачити потік бабла від МВФ.
0
8 квітня 2020, 10:15
# Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Розкажіть, що там нині в зе-реальності? 31.03 все було ухвалено, то може МВФ вже і грошей налив, а я не в курсі?
https://minfin.com.ua/img/u-pics/1964/1586329988.png
Сторінки: 495051525354