Rebel
Зареєстрований:
27 листопада 2009
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
27 листопада 2009
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:06
Перегляд профілю:
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Сьогодні: 2
Всього: 93553
Підписчики (88):

-
mafiozi
96 років

-
viktory2001
20 років

-
meag
53 року, Вараш

-
Mandarinka2013
95 років, Киев
Rebel
- Пол:
- мужской
- Город:
- Київ
- Место работы:
- IT
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +15
- 14 квітня 2020, 12:17
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|апреля
Станок.
Причому станок Штатів має додати до нашої інфляції ще й збільшену Штатівську.
Хоча як воно буде — ніхто не знає. Адже грошову масу може «зв’язати» зростання виробництва внаслідок перебудови економік та технологічного прогресу.
Причому станок Штатів має додати до нашої інфляції ще й збільшену Штатівську.
Хоча як воно буде — ніхто не знає. Адже грошову масу може «зв’язати» зростання виробництва внаслідок перебудови економік та технологічного прогресу.
- 0
- 14 квітня 2020, 10:40
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|апреля
А тим часом, дуже схоже, що у Штатах пік пройдено. Тобто ще одна топ-економіка скоро почне відновлюватись.
- +15
- 13 квітня 2020, 19:04
- # Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|апреля
Північна Корея і Сомалі - найсильніші держави світу.
- 0
- 13 квітня 2020, 10:52
- # Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2020|апреля
Можна Бєні подарувати. Вистачить на новий серіал.
- 0
- 12 квітня 2020, 13:32
- # Обговорення валютного ринка 11–12 _month_ 2020|апреля
Всі віруси мутують.
- +30
- 10 квітня 2020, 10:57
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|апреля
Цены на нефть падают на неоднозначных итогах саммита ОПЕК+
https://enkorr.ua/ru/news/ceny_na_neft_padayut_na_neodnoznachnyh_itogah_sammita_opek/241026
* Все добре :)
https://enkorr.ua/ru/news/ceny_na_neft_padayut_na_neodnoznachnyh_itogah_sammita_opek/241026
* Все добре :)
- 0
- 9 квітня 2020, 16:06
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Розничные продажи топлива в Европе упали на 40–50%
https://enkorr.ua/ru/news/roznichnye_prodazhi_topliva_v_evrope_upali_na_4050_prezident_unimot/241010
https://enkorr.ua/ru/news/roznichnye_prodazhi_topliva_v_evrope_upali_na_4050_prezident_unimot/241010
- +9
- 9 квітня 2020, 10:58
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Бєня-рупор?
- 0
- 9 квітня 2020, 10:56
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Ну, транш може й не врятувати, це факт. Але про це потрібно було думати на виборах минулого року, зараз вже пізно. Але й відмовлятись від наявних шансів не варто.
- +62
- 9 квітня 2020, 10:08
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2020|апреля
Бо транш це не лише гроші. Це правильна програма дій влади. А сам транш як переказ - це оцінка дій, підтвердження виконання програми і сингал решті гравців. Криза (епідемія) у розвинених державах рано чи пізно завершиться, ринки полетять вгору, а спекулі будуть шукати куди б прилаштувати вже виділену купу бабла. І важливо, щоб вони з цим баблом прийшли до нас якнайшвидше.
По-друге, є кредитори типу ЄБРР і т.п., які, у випадку прояснення питання на користь Бєні, можуть припинити співпрацю.
По-третє, гроші до бюджету просто нема де брати, і тому кожна копійка важлива.
Але для мене головне питання - з ким влада? З олігархами, чи із Західними партнерами. Для партнерів це теж важливо.
По-друге, є кредитори типу ЄБРР і т.п., які, у випадку прояснення питання на користь Бєні, можуть припинити співпрацю.
По-третє, гроші до бюджету просто нема де брати, і тому кожна копійка важлива.
Але для мене головне питання - з ким влада? З олігархами, чи із Західними партнерами. Для партнерів це теж важливо.
- 0
- 8 квітня 2020, 11:33
- # Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Цкава пропозиція. Потрібно обдумати систему і виділити фонд під подібні ставки.
- +15
- 8 квітня 2020, 10:48
- # Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Масони з'їдять всіх снігурів, це я вже чув.
- 0
- 8 квітня 2020, 10:19
- # Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Нічого не знаю. Прінят, значить прінят. Хочу бачити потік бабла від МВФ.
- 0
- 8 квітня 2020, 10:15
- # Обговорення валютного ринка 08 _month_ 2020|апреля
Розкажіть, що там нині в зе-реальності? 31.03 все було ухвалено, то може МВФ вже і грошей налив, а я не в курсі?
https://minfin.com.ua/img/u-pics/1964/1586329988.png
https://minfin.com.ua/img/u-pics/1964/1586329988.png
- 17:29 Долар на міжбанку подорожчав на 7 копійок
- 17:24 Зеленський підписав закон про рекордний оборонний бюджет
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування
- 15:47 Не більше 10 тисяч євро: як у Європі обмежують розрахунки готівкою
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн
- 11:16 Ціни на землю різко зросли: скільки тепер коштує гектар
- 10:56 Гривня трохи зміцнилася: скільки коштують долар і євро 22 червня


Нафіга допомагати такій супер-успішній державі?
Вона сама кому хочеш може допомогти, он, наприклад, Албанії.