gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
21 червня 2026 о 13:24
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
21 червня 2026 о 13:24
Перегляд профілю:
Сьогодні: 1
Всього: 78797
Сьогодні: 1
Всього: 78797
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 25 січня 2018, 9:48
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2018|января
Колись тут був Zedd. Він свято вірив в золото і купував його по 1800-1900 і мріяв продати вище 2000+ подивіться на історичні показники і вгадайте подальшу долю http://www.goldomania.ru/menu_003_002.html
- 0
- 25 січня 2018, 9:41
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2018|января
Купити легко, здихатись важче :)
- +14
- 25 січня 2018, 9:39
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2018|января
ОБВАЛУ? Це еХсперт? Просто голодний журналюга, хоче хоч трохи заробити на плітках
- 0
- 25 січня 2018, 8:27
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2018|января
Навпаки!
- +201
- 25 січня 2018, 8:22
- # Обговорення валютного ринка 25 _month_ 2018|января
В усьому світі, валюта — це засіб платежу. На жаль тільки у нас, це засіб накопичення та збереження коштів.
На жаль сайт Минфину не знає, що таке світові індекси.
Для пояснення падіння долара достатньо подивитись на показники фондового ринку. В Європі з листопада спостерігається флет, в той час, як в США стрімке зростання фондових індексів.
В такій ситуації особисто я вкладав би кошти в фондовий ринок, для отримання прибутку. Що і зробили інвестори. При цьому звичайно вивільнюється грошова маса і спостерігається зменшення курсу долара.
Процес тимчасовий.
Саме цікаве, що ніхто в світі не робить паніку від зміни курсу валюти на 5-10%. Девальвація -це нормальний процес розвитку економіки.
5-7 років назад на цьому форумі обговорювали саме такі питання, а тепер клуби «кому за 30» «всё пропало» «дорогий бензин» та кілька російських чи сепарських тролів.
SORRY що втрутився!
На жаль сайт Минфину не знає, що таке світові індекси.
Для пояснення падіння долара достатньо подивитись на показники фондового ринку. В Європі з листопада спостерігається флет, в той час, як в США стрімке зростання фондових індексів.
В такій ситуації особисто я вкладав би кошти в фондовий ринок, для отримання прибутку. Що і зробили інвестори. При цьому звичайно вивільнюється грошова маса і спостерігається зменшення курсу долара.
Процес тимчасовий.
Саме цікаве, що ніхто в світі не робить паніку від зміни курсу валюти на 5-10%. Девальвація -це нормальний процес розвитку економіки.
5-7 років назад на цьому форумі обговорювали саме такі питання, а тепер клуби «кому за 30» «всё пропало» «дорогий бензин» та кілька російських чи сепарських тролів.
SORRY що втрутився!
- +13
- 24 січня 2018, 12:43
- # Обговорення валютного ринка 24 _month_ 2018|января
Нічого не змінилось! Дільничного лікаря назвали сімейним і тепер ви маєте право собі вибирати, а не як раніше тільки до дільничного. Ось і вся суть реформи.
- 0
- 23 січня 2018, 12:32
- # Обговорення валютного ринка 23 _month_ 2018|января
В нього робота така — тролити
- +15
- 22 січня 2018, 18:22
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2018|января
Не-а, Беларусь — офшор! А в Украине на услугах тоже зарабатывают и иностранные фирмы здесь свои представительства открывают, например для IT-шников.
- 0
- 22 січня 2018, 18:18
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2018|января
Дмитрий Дёмин (11:29): «надо Федя, надо» (с) https://www.youtube.com/watch?v=6MQNB0pclyU
- +41
- 22 січня 2018, 11:14
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2018|января
Дмитрий Дёмин (11:10): Тому що ви без найменшої уяви, що з тими грошима треба робити!
Це серйозне питання, яке потребує визначення не тільки власників, а і співвласників, можливі залогові відносини тощо.
Менше займайтесь флудом
Це серйозне питання, яке потребує визначення не тільки власників, а і співвласників, можливі залогові відносини тощо.
Менше займайтесь флудом
- 0
- 22 січня 2018, 11:04
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2018|января
Дмитрий Дёмин (10:55): Чому вони такі тупі? Як думаєте? :)
- 0
- 22 січня 2018, 10:37
- # Обговорення валютного ринка 22 _month_ 2018|января
Дмитрий Дёмин (09:59): Вгадайте чому замовлення дали не вам? :)
- +52
- 20 січня 2018, 15:31
- # Обговорення валютного ринка 20–21 _month_ 2018|января
Да и москалия около 100 млрд дол за оккупацию Крыма
- 0
- 19 січня 2018, 20:01
- # Обговорення валютного ринка 19 _month_ 2018|января
Автор
- 0
- 19 січня 2018, 11:36
- # Обговорення валютного ринка 19 _month_ 2018|января
Воно що не вивчило механізми курсоутворення, задачі НБУ.
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи
- 11:40 Обсяги торгів на криптобіржах впали до мінімуму з вересня 2024 року, але RWA б'ють рекорди
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобіржа WhiteBIT отримала ліцензію MiCA в Австрії та запустить окрему платформу для ЄС
- 19:14 Виплата 3 000 євро: хто в Україні зможе отримати репарації
- 17:48 Долар на міжбанку подешевшав на 9 копійок
- 15:34 НБУ встановив курси валют на понеділок
- 15:13 У США емітентів стейблкоїнів прирівняють до фінустанов та зобов’яжуть перевіряти клієнтів
- 14:54 В Європі щодня з'являється 20 нових мільйонерів із статком понад $30 млн

