gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
21 червня 2026 о 13:24
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
21 червня 2026 о 13:24
Перегляд профілю:
Сьогодні: 3
Всього: 78799
Сьогодні: 3
Всього: 78799
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 16 липня 2018, 12:26
- # Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2018|июля
Та то він про 25 черговий раз булькнув в чемоданному настрої :)
- +15
- 16 липня 2018, 11:56
- # Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2018|июля
Оце я розумію, баксами затарився і на релакс з дівчатами. Щасти тобі!
- +58
- 16 липня 2018, 11:55
- # Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2018|июля
А як 25?
- +66
- 16 липня 2018, 11:38
- # Обговорення валютного ринка 16 _month_ 2018|июля
Ну ти і впертий! 25 — НЕ БУДЕ! Ще в лютому тобі казав.
- +26
- 13 липня 2018, 11:57
- # Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2018|июля
Цікаво, а Ху чи Меркель допустила би таке?
- +141
- 12 липня 2018, 10:56
- # Обговорення валютного ринка 12 _month_ 2018|июля
Вітаю українців!
Прошу вибачення за оффтоп.
Українська автокефалія: член Вселенського патріархату зробив вражаючу заяву
«Московська церква є дочкою української церкви і українська церква є дочкою Вселенського Патріархату. Отже, юрисдикція Вселенського патріархату – це Україна, Київ, а отже і мати-церква»,
https://narodna-pravda.ua/2018/07/12/ukrayinska-avtokefaliya-chlen-vselenskogo-patriarhatu-zrobiv-vrazhayuchu-zayavu/
Прошу вибачення за оффтоп.
Українська автокефалія: член Вселенського патріархату зробив вражаючу заяву
«Московська церква є дочкою української церкви і українська церква є дочкою Вселенського Патріархату. Отже, юрисдикція Вселенського патріархату – це Україна, Київ, а отже і мати-церква»,
https://narodna-pravda.ua/2018/07/12/ukrayinska-avtokefaliya-chlen-vselenskogo-patriarhatu-zrobiv-vrazhayuchu-zayavu/
- +21
- 11 липня 2018, 13:20
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2018|июля
«которое узурпировало отношения между властью и владельцами автомобилей (на евробляхах)» — Схоже що рівень освіти бляхерів не дозволяє зрозуміти, чим ДЕРЖАВА відрізняється від директора ринку.
На фронт їх, тоді зрозуміють
На фронт їх, тоді зрозуміють
- 0
- 11 липня 2018, 12:13
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2018|июля
Не впевнений, що доцільно зараз заходити в золото. Це довготривала інвестиція — 5-7 років. Але золото зараз не в найкращій ціні.
Є золото з сертифікатами в упаковках все залежить від ваги. Ощад не найкращий вибір по ціні
Є золото з сертифікатами в упаковках все залежить від ваги. Ощад не найкращий вибір по ціні
- 0
- 10 липня 2018, 12:57
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2018|июля
Для маленьких міст як раз і непогано, а для Києва — геморойно. Денний пробіг по городу 70-80 км. зразу виникає питання щоденної зарядки. Якщо живеш в пригороді + 30-40 км. І тут вже обмеження по пробігу, бо крім роботи, більше нікуди не поїдеш
- +60
- 9 липня 2018, 13:22
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2018|июля
Для тих, хто їздить в Європу не у відпустку а по справам, це дійсно вигідно. Навіть у відпустку тепер без проблем перетинаєш кордон. Можна за 3 місяці не планувати і в чергах не стояти
- 0
- 9 липня 2018, 12:33
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2018|июля
Цікаво, а яке відношення до Закону «О валюте и валютных операциях»
має декларування активів громадян? І де їх треба буде декларувати?
Хіба декларації про доходи мало? Чи це має бути декларування в пресі?
має декларування активів громадян? І де їх треба буде декларувати?
Хіба декларації про доходи мало? Чи це має бути декларування в пресі?
- +75
- 9 липня 2018, 10:56
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2018|июля
Досить смітити! Вже тобі написали «тепер це злочин, тому його реєструють. » Що ще не зрозумІло?
- +183
- 9 липня 2018, 10:43
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2018|июля
Нещастя! тобі вже пояснювали, що при бандюках мовчки віджимали весь бізнес, або саджали. Не було кому це називати «рейдерством». А тепер це злочин, тому його реєструють. Я чудово відчув на собі, як доводилось відбиватись від донецьких «смотрящих» і як іх розводили.
- +148
- 9 липня 2018, 10:15
- # Обговорення валютного ринка 09 _month_ 2018|июля
Конкретна інформація є? Чи як завжди бабка на базарі в Слов'янську казала?
- +105
- 7 липня 2018, 21:30
- # Обговорення валютного ринка 7–8 _month_ 2018|июля
Elena1997 (17:34): Безсмисловий набір фраз. Наука вам вже не допоможе.
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи
- 11:40 Обсяги торгів на криптобіржах впали до мінімуму з вересня 2024 року, але RWA б'ють рекорди
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобіржа WhiteBIT отримала ліцензію MiCA в Австрії та запустить окрему платформу для ЄС
- 19:14 Виплата 3 000 євро: хто в Україні зможе отримати репарації
- 17:48 Долар на міжбанку подешевшав на 9 копійок
- 15:34 НБУ встановив курси валют на понеділок
- 15:13 У США емітентів стейблкоїнів прирівняють до фінустанов та зобов’яжуть перевіряти клієнтів
- 14:54 В Європі щодня з'являється 20 нових мільйонерів із статком понад $30 млн

