gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
21 червня 2026 о 13:24
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
21 червня 2026 о 13:24
Перегляд профілю:
Сьогодні: 6
Всього: 78802
Сьогодні: 6
Всього: 78802
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +50
- 1 квітня 2019, 9:13
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2019|апреля
Можна будувати будинок для людей, а можна будувати квадратні метри. Коли забудовник зрозуміє, що саме він будує, тоді знайде відповідь, чому його квартири не продаються. За рік ціни в новобудовах виросли приблизно на 10 %. Попит є. Розкуповують особливо біля метро і в центрі. Ну, а ті квартири до яких неможливо добратися, або з видом на сміттєспалювальний завод в 400 метрах… Самі розумієте.
- +44
- 1 квітня 2019, 8:27
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2019|апреля
2021
- 0
- 29 березня 2019, 10:17
- # Обговорення валютного ринка 29 _month_ 2019|марта
Намалюйте! Подивимось, що у вас вийде :)
- 0
- 28 березня 2019, 12:36
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
Як і передбачалось, в обід пожежна команда приступила до роботи
- 0
- 28 березня 2019, 12:32
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
Чудо! Ти читати вмієш? "дарят Украине денег, чем одалживают"
- +58
- 28 березня 2019, 11:07
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
Найближчі десятиріччя Донбасу такі зарплати і не світять. Бізнес туди не прийде. Тому можна розраховувати тільки на державні програми і на кошти кредиторів, які ти іронічно сприймаєш. Вважаєш їх сиром в мишоловці. Це ваш порятунок
- +64
- 28 березня 2019, 10:57
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
Якщо не будуть фінансувати Україну, то завтра «русский мир» розповзеться до Берліну і Парижу. Тому дешевше дарувати кошти Україні ніж допустити розповзання російської чуми.
- 0
- 28 березня 2019, 10:24
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
До обіду розпалять, а потім пожежники заллють
- +30
- 28 березня 2019, 10:19
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
1. Тому що буде приток від другого туру.
2. Зараз велика кількість гривні від монетизації ( раптово набігла). Кілька тижнів і все стабілізується
2. Зараз велика кількість гривні від монетизації ( раптово набігла). Кілька тижнів і все стабілізується
- +56
- 28 березня 2019, 8:20
- # Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2019|марта
Для тих хто любе верещати «Запад загоняет Украину в долги»
Америка и Европа больше дарят Украине денег, чем одалживают https://ubr.ua/finances/macroeconomics-ukraine/amerika-i-evropa-bolshe-darjat-ukraine-deneh-chem-odalzhivajut-3881467
Америка и Европа больше дарят Украине денег, чем одалживают https://ubr.ua/finances/macroeconomics-ukraine/amerika-i-evropa-bolshe-darjat-ukraine-deneh-chem-odalzhivajut-3881467
- +51
- 27 березня 2019, 13:00
- # Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2019|марта
vicmarin37 (11:59): Це називається цирк! Вперше чую, щоб історичну столицю (1500 років) переносили бо комусь хочеться більше жрати. З Харковим, це вже експериментували.
Для того, щоб ви дурню не писали я поясню чим відрізняються великі міста: Київ, Одеса, Львів… Там є самодостаня спільнота, яка не потребує «царя». Спільнота здатна керувати «царями». Тут колектив може відверто сказати керівнику, що він гидота і зняти його з посади. А маленькими містами керують «царі». Скільки не будуй доріг, аеропортів… доки не зміниться рабський менталітет маленьких міст, доти там нічого не буде. І будуть працювати за копійки.
Для того, щоб ви дурню не писали я поясню чим відрізняються великі міста: Київ, Одеса, Львів… Там є самодостаня спільнота, яка не потребує «царя». Спільнота здатна керувати «царями». Тут колектив може відверто сказати керівнику, що він гидота і зняти його з посади. А маленькими містами керують «царі». Скільки не будуй доріг, аеропортів… доки не зміниться рабський менталітет маленьких міст, доти там нічого не буде. І будуть працювати за копійки.
- +30
- 27 березня 2019, 10:34
- # Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2019|марта
Аргументи вразили :)
- +69
- 27 березня 2019, 9:14
- # Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2019|марта
Я бачу, що ви добре платили пенсійні внески, якщо мрієте про однакову пенсію для всіх і передвиборчі казки кандидатів :).
- +53
- 27 березня 2019, 8:41
- # Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2019|марта
«пенсii потрiбно вирiвнювати» а для чого тоді легально працювати і платити внески?
- 0
- 26 березня 2019, 9:03
- # Обговорення валютного ринка 26 _month_ 2019|марта
Користуйтесь іноземними банками. А який? Це залежить від того куди їдете. У нас багато іноземців.
- 15:47 Не більше 10 тисяч євро: як у Європі обмежують розрахунки готівкою
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн
- 11:16 Ціни на землю різко зросли: скільки тепер коштує гектар
- 10:56 Гривня трохи зміцнилася: скільки коштують долар і євро 22 червня
- 09:29 Валютний дефіцит тисне на гривню: яким буде курс долара та євро
- 08:26 Продажі алкоголю зросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев вимагає перевірок
- 08:01 Нові норми площі житла: уряд змінює програму єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту

