gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
22 червня 2026 о 19:49
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
22 червня 2026 о 19:49
Перегляд профілю:
Сьогодні: 0
Всього: 78809
Сьогодні: 0
Всього: 78809
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 13 грудня 2019, 8:39
- # Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Жаль, що не вказав посилань, але такі висловлювання дійсно лякають
- +30
- 13 грудня 2019, 7:44
- # Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
Довідка: дефіцит пенсійного фонду складає близько 157 мільярдів гривень.
- +145
- 13 грудня 2019, 7:36
- # Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|декабря
«Вы знаете сколько мы заплатили пенсий людям, которые находятся на оккупированной территории? Цифра есть у нас — 108 миллиардов. https://ru.slovoidilo.ua/2019/12/13/novost/finansy/avakov-nazval-summu-vyplachennyx-pensij-zhitelyam-ordlo
Не можна не радіти. А хто платив в пенсійний фонд? ОРДЛО? Як завжди годуємо Донбас.
Отримуючи дві пенсії на окупованій території та неокупованій, хто відмовиться від однієї з них? Як гадаєте, захочуть мешканці ОРДЛО повернення під юрисдикцію України?
Не можна не радіти. А хто платив в пенсійний фонд? ОРДЛО? Як завжди годуємо Донбас.
Отримуючи дві пенсії на окупованій території та неокупованій, хто відмовиться від однієї з них? Як гадаєте, захочуть мешканці ОРДЛО повернення під юрисдикцію України?
- 0
- 12 грудня 2019, 11:11
- # Обговорення валютного ринка 12 _month_ 2019|декабря
Падает. на 5.30 :0
- +1
- 12 грудня 2019, 10:07
- # Обговорення валютного ринка 12 _month_ 2019|декабря
Багато хто к 10 годинам курс уточнюють
- 0
- 11 грудня 2019, 12:00
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
В них теж все було
Верховна Рада відкрила імпорт електроенергії з Росії. Це руйнівне рішення для енергетичної безпеки України. https://www.epravda.com.ua/columns/2019/10/11/652519/
Верховна Рада відкрила імпорт електроенергії з Росії. Це руйнівне рішення для енергетичної безпеки України. https://www.epravda.com.ua/columns/2019/10/11/652519/
- 0
- 11 грудня 2019, 11:58
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Іди вчи економіку! Або хоч форум почитай. Мені нема про що з тобою спілкуватися.
- +11
- 11 грудня 2019, 11:46
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
А так і копійок не буде.
- +11
- 11 грудня 2019, 11:44
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Тоді все клас! Тільки не розумію чому тоді зараз чіпляються до НБУ? Чому впав імпорт? Чому величезний дефіцит бюджету? Мабуть то все вороги «Слуг» козні роблять :)
Ти хоч уяву маєш що таке економіка?
Ти хоч уяву маєш що таке економіка?
- 0
- 11 грудня 2019, 11:32
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
За сім'ї робітників.
- +89
- 11 грудня 2019, 11:31
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Хлопчики явно забули, як на початку 90-х Росія відключала без попередження живлення стратегічних об'єктів. В результаті ТИСЯЧІ шахтарів залишалися під землею без світла та повітря ризикуючи життям, в реанімаціях лікарень весь персонал стояв біля пацієнтів, забезпечуючи дихання вручну. Залежність від Росії ДУЖЕ дорого обходиться
Все стало на свої місця. Тепер зрозуміло якому вони народу служать. Українського виробника - укладають, російського підтримують.
Все стало на свої місця. Тепер зрозуміло якому вони народу служать. Українського виробника - укладають, російського підтримують.
- +90
- 11 грудня 2019, 11:22
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
При курсі 18 економіки не буде.
- +30
- 11 грудня 2019, 11:20
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
Фунтіка ціную, присуховуюсь, але висновки роблю самостійно :)
- 0
- 11 грудня 2019, 10:19
- # Обговорення валютного ринка 11 _month_ 2019|декабря
А він не каже, що це його думка. Зайди в facebook на сторінку НБУ, почитай оригінал :)
- 19:36 MoneyGram став валідатором у мережі Solana — компанія заходить у блокчейн на рівні протоколу
- 18:34 Дешевше не стає: що приховує офіційна інфляція у 8,2% (відео)
- 17:29 Долар на міжбанку подорожчав на 7 копійок
- 17:24 Зеленський підписав закон про рекордний оборонний бюджет
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування
- 15:47 Не більше 10 тисяч євро: як у Європі обмежують розрахунки готівкою
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн


Вивчи механізм фінансування пенсійної системи а потім будемо спілкуватися.